PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803491}

Van Gogh. U bram wieczności

At Eternity's Gate
6,9 8 521
ocen
6,9 10 1 8521
6,6 25
ocen krytyków
Van Gogh. U bram wieczności
powrót do forum filmu Van Gogh. U bram wieczności

obsada

ocenił(a) film na 7

hmm zastanawia mnie dlaczego trzydziestoparoletniego Van Gogha gra sześćdziesięciolatek?? No gra świetnie ale ta różnica z pierwowzorem trochę za duża..

Anulla74

Hmm?. Pewnie dlatego, że ówcześni niezbyt higienicznie żyjący trzydziestoparolatkowie wyglądali znacząco gorzej niż przeciętni aktualni?

ocenił(a) film na 7
arturKu_fw

jeśli wierzyć autoportretom Vincenta..to chyba nie aż tak źle ;-)

ocenił(a) film na 9
Anulla74

Defoe dobrze się trzyma, ma wyrazistą twarz i jakby nie patrzeć - podobieństwo do van Gogha jest :) w samej postaci i portretowaniu Vincenta wcale mi ta różnica wieku nie przeszkadzała, właściwie jej jakoś specjalnie nie zauważyłam. dopiero po seansie mózg zaczął liczyć, analizować i wyszło mi, że średnio wiarygodny był kontrast z Gaughinem (starszym od Vincenta o 5 lat) czy z Theo (młodszym od Vincenta o 4 lata) - aktorzy fajnie dobrani do postaci, aczkolwiek ich zestawienie z Defoe faktycznie sprawia, że wiarygodność się rozmywa ;)
mimo to nie uważam, że to detale i lepszego aktora niż Defoe ciężko byłoby znaleźć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones