PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680802}
3 277
chce zobaczyć
Van Helsing
powrót do forum filmu Van Helsing
777wojo777

łoj to pewne

777wojo777

Tak miejmy nadzieję , że bedzie lepszy ;p

777wojo777

Nadzieje można mieć, ale jakoś nie widzę tego knypka w tej roli, naprawdę nie potrafię sobie tego wyobrazić.

LordNeo

Zresztą zobaczcie kto pisze scenariusz, to nie może się udać.

LordNeo

Myślę, że właśnie dlatego może się udać. Tom współpracował z Alexem i Roberto już przy "M:I-3", "Wyspa" i "Legenda Zorro" ich scenariusza była bardzo dobra.

Cartner

Wyspy nie widziałem, LZ słabo pamiętam, MI3 mocny scenariusz? Nie rozśmieszaj mnie, tragiczniejsze już tylko był Transformery, a o Kowbojach i Obcych to już nie warto nawet wspominać. Star Trek też jak to się mówi "dupy nie urywał" a z tego absurdu prezentuje się najlepiej.

LordNeo

Nie będę się kłócić bo i tak nie zmienię twojego zdania.:) Ja uwielbiam M:I-3.

LordNeo

I kto ga główną rolę...

777wojo777

Przecież z Jackmanem był fajny...

LeoMessi86

Lepszego już nie zrobią... Nikim nie zastąpią Jackmana...

jasir4742

oczywiste! jak można tego top guna wsadzać zamiast Jackmana!?!?

777wojo777

Moim zdaniem lepszy być już nie może. Hugh Jackman idealnie pasował do tej roli

WRMUFC

Też tak sądzę

777wojo777

Głupota... teraz w coraz mniejszym czasie robią remake , widać nie mają pomysłów na inne filmy :/

kuki7

brak pomysłow powodem robienia gównianych remake... niedług co 2 lata beda wychodzić... żal.pl

K4G3

Tomek ma to szczescie ze prawie kazdy film to hicior. Z Jackmanem Van Helsing byl dobry pewnie i ten zarobi wiecej jak zus z umow smieciowych

777wojo777

Zapewne nowy Van Helsing nie dorówna staremu z Jackmanem.Po za tym nie widze Cruise jako Van Helsinga przecież on do tej roli nie pasuje,do tego jeszcze taki kurdupel,przecież mogli wziąść kogoś wyższego.Najlepiej by było żeby tego nie ruszali.

hunters217

dokładnie Tom Cruise nie pasuje do roli Van Helsinga, chyba że....zagra dobrze ucharakteryzowanego Vampira! Tak na wampira się nadaje zresztą już grał Wampira razem z Deppem...

Na Helsinga bardziej bym Deppa obstawiał, Ewentualnie Evana Macgregora...

secundus

A nie Bradem Pittem czasem?

secundus

Ewan McGregor na Van Helsing'a? trochę mnie zszokowała Twoja wypowiedź... Brakowało w niej jeszcze Megan Fox jako zakonnicy. Ale gdy wszedłem na Twój profil i ujrzałem Pamiętniki Wampirów ocenione na 10 - już wszystko stało się jasne...

Ja bym już wepchnął Danny Trejo za Helsinga. Ryj sprzyja fabule

bloodlikevine

Pan Maczeta? proszę Cie...troche umiaru. Mam kogoś mniej sławnego ale na Vanhelsinga by się nadał to Mads Mikkelsen znany ostatnio z serialu Hannibal. ma dobrą wykreowaną rolę w tym serialu powiedziałbym że Role niemca grałby wyśmienicie, najlpeiej gestapowca, a tym bardzie łowce wampirów.

A co Pamiętniki Wampirów mają do gadania? Brakuje dobrej tematyki o wampirach i plus minus ten serial wypada w moich oczach dobrze, ale nie moge powiedzieć że jest to czego bym oczekiwał. Zresztą, gdyby to był serial w którym jest dużo akcji, byłby bardzo kosztownym serialem i przez co mogłoby go nie być już. Też mi się nie podoba w jakim kierunku to idzie ten serial. Ale brakuje mi oprócz filmów, dobrego punktu zaczepienia gdzie mógłbym zobaczyć kunszt Demonologii wampirzej wyczerpujący odpowiedzi na wiele pytań.

Wiesz był serial Buffy postrach wampirów, i ten serial był fajny ale nie oddaje się istocie sedna.Pamiętniki przynajmniej chociaż troche pokazują całokształt nie zasyconego rynku.

Wiesz jaki chciałbym zobaczyć serial? Legacy Of Kain taki serial chciałbym zobaczyć w wówczas moje oceny tamtych seriali pójdą ostro w dól. Przynajmniej miałbym to co by mnie satysfakcjonowało :-))

secundus

zgadzam się co do Mikkelsena,byłaby to naprawdę ciekawa odmiana,jak sądzę.

777wojo777

Zawsze dobrze byłoby obejrzeć porządny film, ale jakoś nie widzę Toma w roli Van Helsinga. Klasyczna tego typu opowieść z H. Jackmanem jest naprawdę dobra i nie powinni robić remake'ów prędzej niż za 15/20 lat. Nie popieram tak desperackiego sposobu uzyskiwania rozgłosu i pieniędzy jak remake dobrego filmu (klasyku), tak szybko, mimo, że bardzo lubię oglądać coraz to nowsze filmy w moim typie. Wolę ujrzeć drugą część z niezastąpionym Jackmanem, ale trudno. Trzeba być otwartym na nowości. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią...

Wictorias

Jest dobra? Jest słaba. To film drugiej kategorii, dla nastolatków.

Najlepszy Van Helsing to był Hopkins w Drakuli Copolli ;)
Może to nie będzie gniot dla nastolatków, ale mroczny thriller kostiumowy. Czy Cruise da radę? Niech zerknę w filmy w których zagrał? No myślę, że może dać radę ;)

777wojo777

Hugh Jackman najlepiej jakby to zagrał

major111

Tak też tak sądzę, ale mam po prostu nadzieję, że kolejna produkcja o tej tematyce będzie lepsza, ale ciężko mi jest wyobrazić sobie Toma jako gościa biegającego ze srebrnym ostrzem. Cuś mi mówi, że ten film będzie Si-Fi. Za bardzo Si-Fi. Gdyby zagrał Hugh- nie ma sprawy, a tak. No dlatego mam nadzieję,że będzie lepszy, a nie gorszy. :D

777wojo777

nie wiem jak to będzie, moje zdanie jest takie jak aktor ma grać to niech zagra ten sam :)

777wojo777

Nie mogę zrozumieć jak można ruszać taki genialny film w tym gatunku i tak szybko robić remake. Nie wspominając że raczej mała szansa by przebił oryginał chyba że naprawdę czymś zaszokują. No i jak już koniecznie robić remake to mogliby głębiej zastanowić się nad obsadą. Dla mnie główny bohater chyba nie przejdzie, Jackman to klasa sama w sobie. Cruise podobał mi się tylko w wywiadzie z wampirem jak już chodzi i jego grę w tym gatunku.

użytkownik usunięty
777wojo777

Obyś się rozczarował

Fakt.. Hugh chyba jednak jest najlepszym Van'em ;) Tom nadaje się do filmów typu "Mission..." Ale tu nie pasi..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones