PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104708}
6,3 415
ocen
6,3 10 1 415
Versus
powrót do forum filmu Versus

totalnie efektowna praca kamery, świetne efekty gore, idealnie pasujący humor z niższej półki - jak dla mnie majstersztyk - reżyser stworzył niezrównoważony, zakręcony, ocierający się o prostackość film ze świetnie przedstawioną akcją - i to wszystko za mniej 0,5 mln dolarów - niech amerykanie uczą się jak zrobić tak efektowne, "wiarygodne", prześmiewcze i dynamiczne sceny z zombie ! 9/10

ocenił(a) film na 3
snake1410

snake1410 ty chyba na fazie ten film oglądałeś przecież to gniot straszny dałem 3/10, te trzy to tylko za sceny walk film klasy b albo i gorzej nie wiem skąd taka ocena

ocenił(a) film na 9
norania0

za groteskę, mnóstwo akcji, odwrócenie schematów (nie zombie polują na ludzi, a raczej na odwrót ; dziewczyna bohatera, który ma ją gdzieś itp), bezsensowny humor i świetnie zrealizowane sceny akcji - film mnie wciągnął od samego początku w zasadzie do końca

ocenił(a) film na 5
snake1410

O tak , jak ktoś nie łapie czegoś takiego jak "przesadyzm" i groteska , niech się lepiej do tego filmu nie zbliża, Swoją drogą japońscy twórcy jak widzę lubią się w takową osuwać co daje efekty różne. Tutaj w połączeniu z wartką akcją i efektywnymi scenami bijatyk , można zapomnieć że w wielu miejscach logika poszła na przysłowiowe " (halo)grzybki"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones