PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418679}

Vexille

Vexille: 2077 Nihon Sakoku
6,9 3 922
oceny
6,9 10 1 3922
Vexille
powrót do forum filmu Vexille

Jak w temacie. Chciałem w końcu zobaczyć jakąś anime japońską ale nie zdążyłem iść na seans. Nie wiecie czy jest możliwość wypożyczenia lub ewentualnie kupienia płyty?

ocenił(a) film na 10
janusz_krok

Trzeba się szybko ogarniać jak wchodzi film do kin bo to jest wiadome, że długo nie będzie wyświetlany :p Na szczęście takich jak Ty wypuszczane są DVD a Vexille podobno ma być już w sierpniu.
Osobiście polecam film bo jest świetnym przykładem dobrego anime. Nie będę zdradzał szczegółów, bo nie będzie potem takiego smaczku przy oglądaniu :)

kafar_3

Wiem, wiem że trzeba sie sprężać ale czasami jest tak, że nie ma czasu bo są jednak rzeczy ważniejsze niż film :p
Cieszę się, że Vexille będzie już w sierpniu na DVD. Tym bardziej sie cieszę, bo do końca sierpnia mam urlop i tym razem na pewno zdążę obejrzeć Vexille :D
Po tym co przeczytałem o tym filmie to szykuje sie niezłe 100 min anime :) Już nie mogę sie doczekać kiedy znajdę te płytę :)

kafar_3

Kurde ja tez się nie ogarnąłem w czasie, bo nie wiedziałem, że wchodzi Vexille do kin :p Poza tym od niedawna interesuje sie anime i jak Vexille wchodziło na ekrany nawet mnie to nie interesowało. Teraz bardzo chcę zobaczyć ten film, bo słyszałem, że to naprawdę bardzo wartościowe anime i jedne z lepszych filmów tego gatunku :D I bardzo sie cieszę, że na "szczęście takich jak ja" Vexille będzie na DVD :p

ocenił(a) film na 10
dziksan

Ludziska trochę inicjatywy - wystarczy wygooglować i zobaczyć, że premiera dvd Vexille jest na 22 sierpnia 2008. W empiku już jest. Wiem bo sam nabyłem właśnie tam.

janusz_krok

ok, udało się. Zakupiłem dvd w empiku i jestem już po oglądaniu. Film rewelacyjny, zgadzam sie w pełni z recenzjami :) przyłączam się do polecania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones