PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418679}

Vexille

Vexille: 2077 Nihon Sakoku
6,9 3 922
oceny
6,9 10 1 3922
Vexille
powrót do forum filmu Vexille

Jak w temacie :) na japońskie anime nie ma bata :D Uwielbiam oglądać ten typ filmów. Bardzo mi sie podobało Vexille bo wymyślona na jego potrzeby akcja jest po prostu genialna. Muzyki nawet nie skomentuję - rewelacja. Świetnie dobrana i świetnie buduje napięcie całego filmu. Naprawdę polecam Vexille jako jeden z najlepszych anime :)

nil64

No ba! Wszyscy wiemy, że japońskie anime jest ... no wiecie jakie :D Vexille potwierdza moją tezę, że tylko japońskie anime ma wartość, jakiej nie maja inne animki :)
Bardzo mi się podobał przedstawiony świat w Vexille. W sumie to wizja tego nie jest wcale taka odległa i moze nas naprawdę coś takiego spotkać :)
Co do muzyki to dobrze dobrana i mam nadzieję, że pojawi si e wkrótce płytka ze ścieżką dźwiękową :)
Warto obejrzeć Vexille i przekonać się, że japońskie animki są o wiele lepsze niż holywoodzka komercha :D

chlopek_roztropek

Tu trzeba przyznać rację w sprawie muzyki. Prodigy słuchałem kiedyś, są prawdziwymi mistrzami elektroniki. Oakenfold to już wogóle wirtuoz muzyki klubowej, ale klimat jaki zrobił w Vexille po prostu przygniata słuchacza. a to ponoć animacja jest najmocniejszą stroną tego filmu :)

nil64

Jak japończycy coś zrobią to można się spodziewać albo czegoś bardzo dziwnego albo bardzo dobrego :)
Vexille należy do tej drugiej grupy, konkretnie to wyszło im bardzo dobre kino akcji. Jak oglądałam z chłopakiem na dvd to ni nudziłam się nawet przez chwilę. Film wciąga jak diabli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones