PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418679}

Vexille

Vexille: 2077 Nihon Sakoku
6,9 3 922
oceny
6,9 10 1 3922
Vexille
powrót do forum filmu Vexille

Bardzo rzadko oglądam tego rodzaju produkcje japońskie, ale od czasu do czasu ... nie zaszkodzi.

Warto film obejrzeć. Ciekawa realizacja, przekaz, pomysł.

Po Final Fantasy i paru innych, zawsze to jakaś odskocznia od tradycyjnego kina, więc polecam czasem japońską animację dla zmiany.

ocenił(a) film na 10
NostradamuS

Ja też niezbyt często oglądam, ale głównie dlatego, że po prostu bardzo mało tego typu produkcji u nas na rynku jest dostępnych. Na szczęści powoli to się zmienia - dzięki tym zmianom możemy takie perełki jak Vexille właśnie obejrzeć w kinach, a nie tylko na DVD, albo w ogóle... Mi się to podoba :)

NostradamuS

Vexille jest po prostu boskie. Dawno już nie miałam okazji takiego fajnego filmu oglądać, a to jeszcze anime jest. Mam nadzieję, że będzie można w kinach zobaczyć więcej tego typu filmów :)

ocenił(a) film na 10
katatarka

też mam taką nadzieję...chociaż znając naszych dystrybutorów to na kolejne anime w kinach trzeba będzie ze 2 lata poczekać... :) ale generalnie jestem dobrej myśli, mam nadzieję że takie cudeńko jak Vexille ruszy trochę nasz rynek i będzie już tylko lepiej. A Vexille trzeba zobaczyć, żeby naprawdę docenić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones