PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418679}

Vexille

Vexille: 2077 Nihon Sakoku
6,9 3 922
oceny
6,9 10 1 3922
Vexille
powrót do forum filmu Vexille

Jak to różnie ludzie postrzegają anime np "chiński bajeczki", każdy ogląda to co chce ale jako fan anime polecam gorąco. Ładna grafika i kreska, świetna fabuła.

KubaSWDN

heh, u nas stereotypy niestety są dosyć ugruntowane już - ale na szczęście takie anime jak Vexille je zmieniają. Byle więcej takich :]

u_rand

Ja już od pewnego czasu zauważyłam, że ludzie zaczęli się bardzie orientować jeśli chodzi o anime. Co prawda często nadal mylą mangę a anime, ale o chińskich bajkach już dawno nie słyszałam :p generalnie, myślę, że im więcej takich produkcji jak Vexille - ambitnych, wielowarstwowych, ciekawych fabularnie - będzie się pojawiało u nas w kinach tym mniej będą takie stereotypy funkcjonowały.

ocenił(a) film na 10
KubaSWDN

popieram, bardzo czekam na więcej anime na dużym ekranie u nas - i mam nadzieję ze nie będą gorsze od Vexille (choziaż może o to być trudno - to naprawdę swietna pozycja jest... :). Może kiedyś się doczekam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones