PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418679}

Vexille

Vexille: 2077 Nihon Sakoku
6,9 3 922
oceny
6,9 10 1 3922
Vexille
powrót do forum filmu Vexille

Film podobał mi się chociaż wedłóg mnie jest więcej niż naiwny, ale w końcu to bajka i tego nie będę się czepiać. Sama technika zrobiła na mnie spore wrażenie. Obejrzę sobie jeszcze parę innych anime...

ocenił(a) film na 7
Halistra

Anime z reguły jest nieco naiwne. Tak mi się wydaje, chociaż niektóre lubię oglądać.
Tak było głośno w mediach o Vexille, że miałam nieco większe wymagania wobec tego filmu.
Fabuła jest niezła, chociaż mogłaby być lepsza.
Wydaje mi się, że film był nieco eksperymentalny. Ta grafika pomieszana z rysunkiem zepsuła klimat.
Ale soundtrack nadrabia - dawno nie słyszałam tak genialnego doboru.

ocenił(a) film na 8
Wendy_Troy

"Anime z reguły jest nieco naiwne. Tak mi się wydaje, chociaż niektóre lubię oglądać. "

Z tą naiwnością to jest różnie. Zazwyczaj jak widz podchodzi do anime to od razu traktuje to jako bajkę. Jak dla mnie to nieco chybione podejście.

Co do Vexille to całkiem miło się oglądało. Można doszukać się tam kilku nieścisłości i nieco płaskich bohaterów ale film jako całość to dla mnie 8 na 10 :) szkoda tylko, że po wydarzeniach w nim przedstawionych Japonia nie istnieje :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones