PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418679}

Vexille

Vexille: 2077 Nihon Sakoku
6,9 3 922
oceny
6,9 10 1 3922
Vexille
powrót do forum filmu Vexille

moja ocena 6/10

ocenił(a) film na 5

Szczerze po Vexille spodziewałem się naprawdę mocnego scenariusza ,a niestety
rozczarowanie na pełnej fali . Pomysł jest dobry ale strasznie słabo zrealizowany i źle
wykorzystany . Muzyka tak naprawdę to kolejny słaby aspekt tej produkcji , całkowita klapa jeśli chodzi o dobór piosenek . Animacja i kreska to najmocniejsza strona medalu ,choc
brakowało mi rozbudowanej fizyki np. włosy Vexille podczas gdy schylała głowę w ogóle nie
opadały... Szczerze to trailer był o wiele ciekawszy od samego filmu !

ocenił(a) film na 7
Antropolog

mnie muzyka bardzo przypadla do gustu i uwazam, ze tylko pozornie nie pasowala, bo byla po prostu inna
poza tym anime ma rewelacyjny klimat i naprawde trzyma w napieciu
jest wiele oryginalnych motywow, ciekawe rozwiazania fabularne i duzo wartkiej akcji

z drugiej strony jest tez wiele zapozyczen, malo wyraziste postaci i duzo banalnych dialogow, ktore mozna uslyszec w trailerach filmow akcji z lat 80

zdecydowanie nie jest to wymagajaca rozrywka, ale wciaz jest to dobra rozrywka (jesli ktos lubi sie wylaczyc i przymknac oko na banaly), co w polaczeniu z rewelacyjna grafika (mnie podobala sie bardziej niz w stawianym czesto obok tego anime 'appleseed') naprawde potrafi wciagnac i sprawic, ze mozna 'vexille' wybaczyc wszystkie minusy ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones