PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32880}
6,7 5 659
ocen
6,7 10 1 5659
7,0 3
oceny krytyków
Vice versa
powrót do forum filmu Vice versa

Świetny film.

ocenił(a) film na 8

Właśnie leciał na Syfsacie. Niektóre filmy tak mają, że nawet po ponad dwudziestu latach i obejrzeniu ich kilka razy nadal są zabawne i przyjemnie się je ogląda. Zawsze czekam w nim na scenę, jak chłopaki dają czadu w centrum.:P

Bodzepor

Dobry film na niedzielne popołudnie choć przyznam że na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona jednak postanowiłam spróbować i nie żałuję, polecam !

użytkownik usunięty
Bodzepor

Na Syfsacie :-). Dobre. Słyszałem Polshit i Polszmat, ale Syfsat jeszcze nie. Co do filmu: dzisiaj widziałem go na TV 4 po raz... nawet nie pamiętam, który :-). Ja najbardziej pompuję się przy scenie, w której Charlie w ciele ojca daje po garach w centrum handlowym. Dobry jest też moment, w którym Charlie, będąc również w ciele ojca, strofuje swoich prześladowców za palenie w łazience i każe im czyścić kibelki. Nie można też zapomnieć tego, jak Charlie, siedząc oczywiście w ciele Marshalla, uczestniczy w ważnym spotkaniu firmowym ze słuchawką w uchu. Marshall przez mikrofon instruuje syna, co ma mówić i jak się zachować. Na pewno wrócę do tego filmu jeszcze nie raz. W planach mam także obejrzenie "Jaki ojciec, taki syn" Roda Daniela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones