PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797516}

Vice

7,3 34 604
oceny
7,3 10 1 34604
6,5 45
ocen krytyków
Vice
powrót do forum filmu Vice

test

ocenił(a) film na 3

test

ocenił(a) film na 3
clavier

filmweb blokuje dostęp komentarzy. Spróbujcie ocenić na 5/10 i dodać temat? Mi 3 razy odrzucili. Przypadek ? ;))

ocenił(a) film na 5
clavier

tak

ocenił(a) film na 3
Agatonik

wczoraj było 36 tematów, dziś 30. Być może rzeczywiście to zbieg okoliczności, że akurat mój odrzucili, ale w kontekście tego filmu, dość jednoznacznego w wymowie, oraz biorąc pod uwagę, że dopiero wchodzi do kin i potrzebuje dobrych opinii, wydało mi się to dość dziwną zabawą w cenzurę. Nie widzę tematu dodanego przez Ciebie, widzę tylko komentarz pod tematem ;)

clavier

Probuje dodac odp, zobaczymy XD

filmowy_laufer

No i jest, a ocenilem na 3 (nie oglądałem)

ocenił(a) film na 3
filmowy_laufer

nie odpowiedź, ale temat … temat.

ocenił(a) film na 5
clavier

Właśnie sprawdziłam - jest: " Komedia?? Śmiech bardzo szybko więźnie w gardle," i moja ocena 5.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

nie dodałeś TEMATU na forum, ale komentarz. Sprawdź dodanie nowego tematu. Było ich 36 teraz 31, ale twojego nie widzę (jeśli to zrobiłeś)

ocenił(a) film na 3
Agatonik

a sory , jest Twój temat. Może tylko mnie banowali + jeszcze 4 tematy ;)

ocenił(a) film na 3
Agatonik

jednak mi po ocenieniu na 3 znowu odwalili temat. Dodałem temat "Gorszy niż big short" i nadal jest niby 32 tematy, ale tego mojego brak. To pewnie kara za "hejt" ;)) . Cenzurują forum :/, a jeśli nawet go wrzucą, to po długim namyśle, czy może jednak to puścić i zrobić ze mnie pieniacza. Klasyka gatunku. Czekałem jakies 5 minut i … tak, tak, teraz jest. Dziękuję panowie cenzorzy, dobra robota ;)

ocenił(a) film na 5
clavier

jak umieścisz nowy wątek, to trzeba odświeżyć stronę

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Wiem ;), ale nie chodzi o to. Poprzedniego dnia żadne odświeżanie nic nie dawało. Ani 3 krotne dodawanie nowych tematów. A ilość tematów zmieniała się co chwilę z 36 do 30. Dopiero później dopuścili krytyczne tematy. Myślisz, że marketerzy nie próbują nowych-starych sztuczek. Próbują, dopóki mogą, próbują ;). Ale dzięki za pomoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones