PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11458}
7,0 12 603
oceny
7,0 10 1 12603
Vidocq
powrót do forum filmu Vidocq

Vidocq ginie z rąk Alchemika (Etienne Boisset). Potem przez dalszą część filmu Etienne przeprowadza śledztwo w sprawie śmierci Vidocq'a. Mordowani są wszyscy świadkowie, którzy cokolwiek wiedzieli w tej sprawie. Na końcu filmu dowiadujemy się, że Alchemikiem jest Etienne Boisset. Wyjaśnia się też, że śmierć Vidocq'a nigdy nie miała miejsca. Wyjaśnijcie mi jedną rzecz, skoro Vidocq od początku wie kto jest mordercą, to dlaczego pozwala na uśmiercanie kolejnych świadków? Taka makabryczna metoda zbierania dowodów przeciwko mordercy? Zacytuję "z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał". Trzeba było przycisnąć Etienne Boisset i wyśpiewałby ptaszek kto jeszcze kryje się za Alchemikiem...

ocenił(a) film na 8
sceptyk

Takie głupie gderanie - trzeba by/ja bym inaczej poprowadził akcję

Wszystko się zgadza prócz tego, czy Etienne nadal żyje

Gom3z

Akcja została poprowadzona tak, a nie inaczej. Co sugeruje, że film jest zrobiony na siłę i ma nielogiczną fabułę.

ocenił(a) film na 8
sceptyk

Akcja poprowadzona według nie twojej myśli - film zrobiony na siłę z nielogiczną fabułą

pozdro

Gom3z

600

ocenił(a) film na 6
sceptyk

zgadzam się, sam również to zauważyłem i niestety trochę z tego czaru prysło

sceptyk

Według mnie, mimo że Vidocq był w stanie zidentyfikować Alchemika, to wciąż nie wiedział kim jest, ani z jakim środowiskiem go utożsamiać. Jak sam mówi, wiedział, że Alechemik będzie próbował zatrzeć ślady jego śledztwa, i prędzej, czy później zjawi się w hucie. Wtedy wraz ze swoją tożsamością dostarczy Vidocq'owi dowodów przeciwko sobie ;)

ocenił(a) film na 9
sceptyk

Przy niby śmierci widział jego twarz. Alchemik uciekł. I co miał zrobić? Żadnego info, weryfikacji gdzie jest kim jest. Zanim zastawili pułapke troche czasu minęło. A Ty wiedząc, że toną muzułmanie niewinni na morzu co robisz?:)

ocenił(a) film na 9
Redgard

albo biedni ludzie umierają z mrozu zimą?:D

ocenił(a) film na 9
sceptyk

A na serio oglądałeś film w ogóle? :)

sceptyk

akumulatory w 1830????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones