PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249157}

Vince niepokonany

Invincible
7,4 10 868
ocen
7,4 10 1 10868
6,7 3
oceny krytyków
Vince niepokonany
powrót do forum filmu Vince niepokonany

rzadko opisuję filmy jednym słowem ale w tym wypadku sobie na to pozwolę :D
kto się ze mną zgadza? -nie?? poproszę argumenty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

ciebie też

kamik0

sonny nie przejmuj sie tym bałwanem

max_38

gorzej, to TROLL

ocenił(a) film na 7
kamik0

Dziecinada? Przecież to film oparty na faktach.

Blinded

co ma jedno do drugiego?

ocenił(a) film na 7
kamik0

Mówisz, że ten film to dziecinada - pod jakim względem? Scenariusz został napisany na podstawie wydarzeń, które miały miejsce.

Jeśli chodzi o coś innego, to nie wiem o co. Wymagasz argumentów, a sam jakoś nie jesteś w stanie umotywować własnej oceny.

Blinded

jest dziecinny dla mnie bez różnicy powstania na faktach czy też nie..

ocenił(a) film na 8
kamik0

A dla innych jest dorosły i tez nie podadzą argumentu.

Mailo91

i tak to działa

kamik0

Dziecinny pod jakim względem? Fabuły gry aktorskiej? słabych zdjęć? Ścieżki dźwiękowej?

ocenił(a) film na 8
Adamw1988

Moze Sonny go nie zrozumial o_O (??)

BigRo

Ja już trochę zapomniałem o co w tym filmie chodziło i co było do zrozumienia, proszę przypomnijcie mi.

kamik0

Nie moja sprawa, ale...... Po co oglądasz filmy z tematyką która cię nie interesuje ? Nie lepiej zostać przy swoich ulubionych klimatach, np. azerbejdżańskie "kino moralnego niepokoju" ?

wertuqq

już mi się znudziło, dotarłem do magicznej nieprzekraczalnej bariery erotycznych filmów fabularnych obcych cywilizacji kręconych teleskopem hubbla i teraz następuje zwrot, znów interesujące stają się pokemony, m jak miłość i amatorskie filmiki ze szkolnych bójek kręcone iphonami ustawionymi w pionie. niedługo zatoczę pełny okrąg i wrócę z sentymentem oraz łezką w oku właśnie do Vince Niepokonany dałem 5 wcześniej to przeprawię na 6 i bedzie git

kamik0

W takim razie jako "alfa i omega" wiedzy o filmografii nie czujesz się poniżony w odpowiadaniu na posty plebsu i odbiorców kina w takiej formie do jakiej zostało ono głównie stworzone (rozrywki)? Być może sam pobyt w takim towarzystwie wywołuje u ciebie migrenę i inne dolegliwości sfer wyższych ?

wertuqq

Lubie takie sado maso

kamik0

To wiele tłumaczy.

wertuqq

To wielu ciekawi

kamik0

Nadinterpretacja.

wertuqq

ale wciąż 'nadodpisujesz' :)

kamik0

Może mam nadzieję usłyszeć merytoryczną ocenę filmu? Pod, którym to toczy się ta dyskusja.

wertuqq

dosyć późno określiłeś swoje żądania, nie mniej jednak nie o nie tutaj chodzi bo przypominam jako op że dyskusja trwa na temat argumentów (czy w ogóle jakieś są) dlaczego ten film NIE JEST taki jak w tytule (w sensie małostkowy żeby było bez urazy ) jak widzisz to właśnie staramy sie tutaj wyłuskać: coś sensownego co widocznie przegapiłem oglądając ten film i nikt mi nie jest w stanie pomóc i określić co to jest, co w nim jest szczególnego?
jeżeli Ty się z tym nie zgadzasz to proszę nie podkreślaj tego że się nie zgadzasz tylko przedstaw swoje argumenty bo limit gadania o dupie maryny już mi się wyczerpał. dziękuję

kamik0

Czyli marzenia i ich realizacja (a o nich opowiada film) są według ciebie miałkie i nie warto do nich dążyć ? Czy może już przyjąłeś w swoim życiu postawę
malkontenta i przez pryzmat filmów, które cenisz (swoją drogą większość to pseudointelektualne gnioty) udajesz kogoś lepszego (w swoim mniemaniu) niż jesteś faktycznie?

wertuqq

Bardzo możliwe, zapewne tak jest skoro tak uważasz (jeszcze przypomnij mi tylko na kogo głosowałem ostatnio bo nie pamiętam) dodam, marzenia temat rzeka, każdy ma swoje, oczywiście warto dążyć, dążył Vince Papale, wiele nas nauczył, na szacun i żółwika na pewno zasłużył :) dobranoc, pozdrawiam
http://youtu.be/kzq8Lde967g

kamik0

Preferencje polityczne mnie nie interesują. Jestem apolityczny. Więc nie pomogę : )
Odnośnie filmiku. I o to właśnie chodzi, kto by nie chciał zostać bohaterem? Marzenia są cały czas darmowe, więc korzystajmy.
Również pozdrawiam.

wertuqq

jednym słowem mozna podsumowac - dziecinny ten sonny

slipdog

kolega z innej piaskownicy czego tutaj chce?

kamik0

baw sie grabkami baw.....dziecinny

slipdog

to daj

kamik0

dziecinne....

slipdog

pik pok piłeczkę

ocenił(a) film na 9
kamik0

Czemu dla Ciebie jest to dziecinada ? Bo ten film jest od Walta Disney'a. Miała być kreskówka, a tu zonk! Normalny film, więc musiałeś jakoś przedstawić swoje uczucia jak się na tym zawiodłeś. Argumenty czemu nie jest dziecinny ? Pustego nie przegadasz, ale zakładam, że z Tobą w roli głównej z pewnością był by dziecinny. Eot.

najtromen

przesadziłem, każde dzieło ma przecież swoje grono odbiorców i nie trzeba od razu go hejtowac. sorry, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
kamik0

Widzę, że ludzie zmieniają się z czasem i to pozytywnie.
Pozdrawiam

najtromen

no mam dzisiaj dobry humor wyjatkowo

kamik0

"jest dziecinny dla mnie bez różnicy powstania na faktach czy też nie."

A tupnąłeś na końcu nóżką? Jak nie, to się nie liczy i musisz jeszcze raz to napisać i tupnąć... bo tak!

ocenił(a) film na 4
kamik0

Zgadzam się, film zupełnie bez wyrazu, prosty jak prosta Euklidesa, nie wnosi absolutnie nic nowego. taki wystrugany film który miał dać zatrudnienie iluś tam ludziom. nawet czubek głowy nie wystaje mu ponad przeciętność. Słabizna po prostu.

kamik0

przecież to Disneja więc musi być dziecinada ;D

ocenił(a) film na 8
kamik0

A ty przedstawisz jakieś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones