PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113329}

Vinci

7,1 250 993
oceny
7,1 10 1 250993
6,9 34
oceny krytyków
Vinci
powrót do forum filmu Vinci

??? albo chociaż jeden z ulubionych ???

ocenił(a) film na 9
hagal224

Jest, przynajmniej z polskich produkcji

KonradAJ

zgadzam się w zupełności z przedmówcą :)

użytkownik usunięty
Lesio666pl

tak jest to jeden z moich ulubionych filmów . naprawdę dobry film ;) pozdro ;)

ocenił(a) film na 10
hagal224

Mogę go oglądać wiele razy i się nie nudzi :)

ocenił(a) film na 9
hagal224

Z pewnością, szczególnie wśród polskiej konkurencji. Za każdym razem bawi równie dobrze.

ocenił(a) film na 9
hagal224

Zdecydowanie tak, za każdym razem gdy go oglądam odkrywam coś nowego :)

ocenił(a) film na 9
hagal224

Tak -to z pewnością jeden z najlepszych filmów Machulskiego - a potem było juz tylko gorzej..

hagal224

to jest jakiś chyba fenomen, bo moi znajomi zupełnie nie podzielają mojego zachwytu tym filmem. a ja nie oceniam go również jako jakieś arcydzieło, tylko po prostu uwielbiam go oglądać, widziałam go kilkanaście razy... ;D:D

użytkownik usunięty
hagal224

tak, jest to mój ulubiony film

Więc czemu się tym nie pochwalisz?

użytkownik usunięty
neo_angin

jak nie? chwalę się cały czas

Przed chwilą serduszka nie było hipokryto. Czemu go w rankingu nie ma? Przecież jest ulubiony, a to ranking ulubionych.

użytkownik usunięty
neo_angin

wstawiłem bo teraz się kapnołem bo go nie mam, z resztą ja przeważnie te serduszka olewam, natomist niema go w rank ponieważ to jest polski film

No i co z tego że Polski. Uważasz nasz kraj za gorszy? Znowu kłamiesz bo jeszcze z 3 dni temu było i film był w najwyżej ocenianych.

użytkownik usunięty
neo_angin

nie ma go w najwyżej ocenionych ponieważ widnieją tam inne wysoko ocenione

Jeszcze przedwczoraj był. Po prostu pozmieniałeś daty przy oglądnięciach. Też mi problem.

użytkownik usunięty
neo_angin

nie, po prostu dodałem wczoraj T2 do ulubionych co spowodowało zepchniecie Vinci

"Vinci" było w środku. Przestań kłamać. Już wystarczająco zabrnąłeś. T2 to pewnie pierwszy film który dodałeś. Skoro "Vinci" oglądałeś ostatnio (tak wynika z wpisu na twoim blogu) to dodanie filmu który widziałeś wcześniejniej zmienia kolejności jak dodasz go do ulubionych. Sprawdzałem to! Liczy się data wciśnięcia pierwszy raz oceny.

użytkownik usunięty
neo_angin

Vinci jaki pozostałe filmy ocenione na 10/10 mają tą samą datę ocenienia i tego wcale ostatnio go nie oglądałem (nic nie wynika z wpisu na blogu), tylko dodałem do ulubionych a by móc bez wpisywania łatwo przeskakiwać do profilu tego filmu. proste

"Juby_ (8 dni temu):PS: "Vinci" ci się spodobał co? Musze przyznać, że jest ostatnia dobra polska komedia jaką oglądałem i dobry film. Czekam na aktualizację rankingu, bo chce zobaczyć jak film Machulskiego w nim zamiesza."

http://www.filmweb.pl/user/manypakiao7/blog/535368#komentarze

Jakoś twój kolega twierdzi co innego xD

Pogrążasz się. Pozwalam ci się poddać w tym temacie xD

użytkownik usunięty
neo_angin

i co tą wypowiedzią dowiodłeś? - Gówno!
no właśnie, Juby_ zobaczył że film pojawił się w profilu to pomyślał że ostatnio go oglądałem a ja tylko go dodałem do ulubionych

Przecież dodałeś go dzisiaj jak twierdziłeś na początku dyskusji. Poległeś w kłamstwach.

użytkownik usunięty
neo_angin

wcześniej też dodałem ale usunąłem aby się zrobiło miejsce dla T2, więc o kłamstwach nie ma mowy

Jesteś żenujący. Myślisz że mnie to obchodzi?

użytkownik usunięty
neo_angin

nie wiem czy cie to obchodzi ale i tak muszę sprostować wszystkie twoje bzdety

Już nie dasz rady się zrehabilitować. Pomieszało ci się zupełnie.

użytkownik usunięty
neo_angin

ależ nie widzę powodu dla którego miałbym się rehabilitować

No dobra głupszemu trzeba ustąpić. Nara bo to już się zrobiło żenujące.

użytkownik usunięty
neo_angin

ta dyskusja od samego początku nie miał sensu w której hój wie co chciałeś osiągnąć

ocenił(a) film na 7

oj tam robicie problemy nie wiem o co, wyluzujcie trochę, a co do tematu to sam film w sobie nie jest zły, jest moim zdaniem bardzo dobry, jest to jeden z lepszych polskich filmów pz ;)

stary_grabarz

Robiłem sobie z niego jaja i się pomieszał w zeznaniach. Nasze dyskusje czasem tak wyglądają.

ocenił(a) film na 10
hagal224

tak 10 na 10

ocenił(a) film na 10
Janusz21

mi też się podobał, jeden z moich ulubionych ;)

ocenił(a) film na 10
hagal224

tak, zdecydowanie.

ocenił(a) film na 1
hagal224

najbardziej debilne filmidlo. moje ulubione gowno.

ocenił(a) film na 10
hagal224

U mnie póki co jedyny 10/10 i aż nie wiem co mogłoby z nim konkurować. Mistrzostwo. Znam na pamięć wszystkie dialogi (dalej oprócz wszystkich nazwisk piłkarzy).
Widziałam na bank kilkadziesiąt razy jak nie 100(pierwszy raz widziałam jakieś 11/12 lat temu i już wtedy potrafiłam kilka razy w ciagu tygodnia obejrzeć).On się nie nudzi - Z przyjemnością wracam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones