PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604471}

Wędrówki z dinozaurami

Walking with Dinosaurs
5,9 3 655
ocen
5,9 10 1 3655
Wędrówki z dinozaurami
powrót do forum filmu Wędrówki z dinozaurami

fajna zabawa dla dzieci, jak dla mnie to niezwykle irytujace glosy ktore w porownaniu z uczlowieczeniem zachowan dinos wyglada wrecz zalosnie, jakkolwiek dla malych dzieci pewnie dobra zabawa. 3D zasluzone, bo 3 momenty w filmie moga wstrzasnac malusinskimi.
Ten film to bbc wersja dla najmlodszych. Grafika nawet nie robi wrazenia, chociaz trzeba przyznac ze dinozaury wyszly fajnie.

ocenił(a) film na 5
dabram17

oglądałam to cholerstwo 4 razy w pracy i dopiero za drugim razem ogarnęłam który głos jest czyj, bo wcześniej się zlewały. Dla dzieci może fajne, 3 zabawne momenty, 3d być może z mojej perspektywy nie było za ciekawe, ale nie będę się wypowiadać. Martwi mnie brak ograniczenia wiekowego, bo te dinozaury czasami nawet mnie straszyły, zwłaszcza na końcu.

alajszja

Gdybyś miała pięcioletnie dziecko to zabrałabyś je Koleżanko na ten film, czy nie?

ocenił(a) film na 5
artefakt

Ja swojego dziecka prawdopodobnie bym na to nie zabrała. Ale gdybym nie wiedziała co to jest to chętnie bym jej pokazała dinozaury w 3d, jednakże spodziewałam się czegoś ciekawszego. No i nie rozmawiałam z żadnym 5-o latkiem na temat tego filmu, ale mogę popytać, jeśli to istotne ;-)

artefakt

Ja zabrałam mojego, niemal, pięciolatka. A co?
Głównym mankamentem były głosy- szczególnie na początku nie wiadomo kto co mówił. Efekty w 3d dawały radę.

zarazzapomnelogin

Moja pięciolatka zachwycona. Sam zdecydowanie wolałbym serial .

artefakt

Byłem na tym filmie z 10-letnim fanem dinozaurów. Wyszedł zachwycony mimo że widział już całą masę filmów w tym również oryginalny serial BBC. Zresztą pozostałe dzieci (subiektywne odczucie po widoku ich twarzy) wyglądały również na zachwycone.

Mnie film nie zawiódł, bowiem nie spodziewałem się fantastycznych efektów po filmie adresowanym dla dzieci.

alajszja

4x w pracy - w kinie pracujesz??? :)

ocenił(a) film na 5
mm74

tak, w kinie pracuje :)

i zgadzam się z katarzynką co do opinii. :) trafnie ujęte.

ocenił(a) film na 5
dabram17

Gdyby nie warstwa tekstowa, to dałabym nawet 7. Film jest przegadany, teksty są słabe, jakieś kiczowate wtrącenia, beznadziejnie podłożone głosy. Wolałabym nawet bez tekstu (chyba nawet grupa docelowa-dzieci, dałaby radę, bo tekst nic nie wnosił, mozna wywnioskować wszystko z samej wizji) albo z jakimś fajnym komentarzem- krótkim i treściwym, bo ta gadanina była straszna. Animacja, 3d, zdjęcia na plus.

ocenił(a) film na 7
katarzynka

Jako miłośnik i hobbysta tematu nie chciałem przegapić filmu o dinozaurach. Idąc przekonany byłem że to będzie paradokumentalny film grubo nawiązujący do serialu dokumentalnego BBC - nie sprawdzałem specjalnie w sieci jaki to gatunek, poszedłem na żywca, samym tytułem się sugerując. Szczerze się rozczarowałem trochę..., ale film daje rade, mojej dziewczynie się bardzo podobał :) a i ja miałem odskocznie, taką familijną, choć z utęsknieniem oczekiwałem stricte brutalnych momentów z prehistorycznego życia, ale po kilku minutach przestałem się łudzić że to nastąpi. Jestem ponad 4 starszy niż dziecię zarazzapomnelogin, więc musiałem tam śmiesznie wyglądać.

Film byłby całkiem fajny gdyby nie głosy, bez głosów film jest tak samo niemal czytelny jak i z nimi, a tak to beznadziejne teksty są drętwe i proste do bólu. Grafika moim zdaniem jak na taki film bardzo dobra, ogólnie przyzwoita bardzo.

WzD 3D to taki film który nie zasługuje na 7, ale dać 6 to trochę też niesprawiedliwie, a niech stracę dam 7, za to że mojej dziewczynie się podobał bardzo. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones