PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 386
ocen
8,0 10 1 726386
8,2 44
oceny krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Kapitalna trylogia. Widać, że Peter Jackson to człowiek z wizją. Wersje rozszerzone nieco bardziej upodobniają film do książki. W Dwóch Wieżach dodano najwięcej treści.

ocenił(a) film na 10
meridian

Polecam wersje Blu-Ray , to jest dopiero ogień :)

ocenił(a) film na 10
Kris_nba

Co jest w niej lepszego ? Nie mam tego całego blu-ray'a , nie wiem nawet co to jest. :-)

Cleaa

A ty się pewnie robisz jaja :-).

ocenił(a) film na 10
kaper666

Nie...

ocenił(a) film na 10
Cleaa

Tylko z tego co zdążyłam zauważyć, płytki do tego kosztuję 200 - 300 zł, a na to mnie na razie nie stać.

ocenił(a) film na 10
Cleaa

W sumie pomyłka, spojrzałam i są dość tanie. Podobnie jak odtwarzacze. Ale ponowiłabym pytanie, co to jest. :P

Cleaa

Jeśli nie robisz se jaj, to proszę. http://pl.wikipedia.org/wiki/Blu-ray

ocenił(a) film na 10
meridian

Ile trwa Twoja wersja rozszerzona?

meridian

Gdzie znajdę wersję rozszerzoną?

bartekbasista

W myster GOOGLACH ,

ocenił(a) film na 10
kaper666

Edycja na Blu-Ray ma równe 200min. :)

ocenił(a) film na 10
Kris_nba

Edycja na Blu-Ray : część 1 = 200min , część 2 = 215min , część 3 = 241min. :)

ocenił(a) film na 10
bartekbasista

Najwięcej dodano w Dwóch Wieżach, zupełnie inny film. W pierwszej części też jest sporo. Poszukaj w internecie, warto.

ocenił(a) film na 10
bartekbasista

Np Dwie Wieże w wersji kinowej trwają 179 minut, a w rozszerzonej 206 minut. I wszystko jasne.

ocenił(a) film na 10
meridian

meridian to masz dziwną wersję , ja na Blu-Ray w wersji rozszerzonej Dwóch Wież mam 214/215min same go filmu :)

ocenił(a) film na 10
Kris_nba

Zgadza się, pomyłka z mojej strony. Z napisami końcowymi ok. 225 min.

ocenił(a) film na 10
meridian

Nie polecam nikomu wersji rozszezonej !.Totalnie filmy traca juz klimat !.Nie polecam ogladac wersji rozszezonych 1,2,3, czesci.Ogladajcie wrsje taka jaka zostala oryginalnie zrobiona.

lavrenzo84

Nieprawda...

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Nie masz racji.W wersjach rozszerzonych LOTR naprawde jest super.Każdy fan Władcy powinien je obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
fauzi

jestem fanem Wladcy Pierscieni i nie obejrze ich !!!.Widzialem pare minut i mam dosc to juz nie jest Wladca Pierscieni jakiego pamietam.Ostrzegam prawdziwych fanow Wladcy Pierscieni zeby nie ogladali wersji rozszezonej.Traci klimatem i niszczy film.
Wersja kinowa jest najlepsza i najbardziej pasuje.Taka byla i taka niech pozostanie.

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Obejrzałeś pare minut.Rzeczywiście świadczą one o wszystkim.Nie każdy jest taki zacofany jak Ty i ocenią wersje rozszerzoną po jej obejrzeniu,a nie po kilku minutach.
Czysty paradoks.Każdy film oceniasz po kilku minutach???

ocenił(a) film na 10
fauzi

Jak to woli, ale masz rację. Ja też bardziej lubię wersję rozszerzoną i jakoś z tego powodu się nie kłócę!

ocenił(a) film na 10
LordWieslaw55

Oczywiście że jak kto woli.Każdy inaczej postrzega film i jego pojedyncze sceny.Nie jestem krytykiem i nie zamierzam wmawiać innym że wersja rozszerzona jest lepsza ale kurcze żeby coś krytykować to trzeba najpierw to obejrzeć!! To jest logiczne;]

lavrenzo84

Wersja rozszerzona daje dopiero kompletny film , to do kin go pocieli ,aby ludzie nie musieli tyle siedzieć na seansie.Bo 3 część to prawie 4 godz filmu...

ocenił(a) film na 10
adammarzenka

A ja ci mowie ze piszesz bzdury!.Wersja kinowa jest dlatego wersja kinowa bo jest najlepsza i wycieli wszystko to co albo nie pasowalo albo bylo poprostu slabe !.
Wersja rezyserska to poprostu jest dla maniakow ktorzy nie maja dosc Wladcy Pierscieni !.Ja sam jestem maniakiem Wladcy ale widac znam umiar bo wersja rezyserska wydaje mi sie totalnie zbedna i nie potrzebna nikomu.Tylko psuje caly wizerunek filmu nie potrzebnie.

lavrenzo84

Bzdury to pisze ten kto widział tylko kila minut.Zobacz całość i wtedy się wypowiedz.To wszystko co mam do powiedzenia w tym wątku .Więcej głosu w tej sprawie nie zabieram.

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Cóż, oni mają rację stary. Lepiej obejrzyj całość, a potem narzekaj. W przeciwnym wypadku jesteś mało wiarygodny.

ocenił(a) film na 10
Kuba1982

Wlasnie jestem po obejrzeniu czesci 1 Wladcy i czesci 3 wersji rozszerzonej!.2 nie ogladalem bo nie dawno juz ja widzialem u kumpla ;].
I tak jak juz mowilem wczesniej klimat ten stary gdzies tam ucieka.Nie nawidze sceny oblezenia w 3 czesci Powrocie krola w wersji rozszezonej bo jest takie sztuczne i siedza ten orki pod tym murem i wyglada to strasznie nie naturalnie i sztucznie.Juz wiem czemu PJ to wykluczyl w wersji kinowej ;].Moge tak wymieniac bez konca zarowno w 1 jak i w 3 czesci.Poprostu sa to slabe sceny.Tylko dla prawdziwych maniakow.

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Dobra skoro już widziałeś rozszerzoną edycje Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia to musisz przyznać że co jak co ale ma klimatycznie dodane sceny. Nie pleć bzdur. Że niszczy klimat. Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia Edycja rozszerzona ma najlepsze sceny dodane, dwie wieże jeszcze ok, ale powrót króla edycja rozszerzona to gniot.

Kurdę Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia Edycja rozszerzona jest najlepsza, więc nie mów o żadnym niszczeniu klimatu. Mi nie zniszczył i co na to powiesz? Jedynie powrót króla edycja rozszerzona mi zniszczyła klimat a edycja kinowa powrotu króla wcale nie lepsza.

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Nie zgodzę się z tobą, co do Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia Edycja rozszerzona, bo sceny dodane nie są tak sprzeczne z książką, a nawet klimatyczne są to sceny. Dłuższe Lothorien, wspomnienie o Balrogu, Dary Galadrieli,Dłuższe Rivendel, Shire dłuższe Moria, wspomnienie o Mithrilu. Scena z Boromirem i Aragornem i to są sceny klimatyczne i najlepsze jakie mogli dodać w Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia. Nie skreślaj rozszerzonej edycji Drużyny Pierścienia, przez rozszerzony gniot powrót króla, dwie wieże rozszerzona jest dobra ale nie najlepsza jak rozszerzona i kinowa Edycja Drużyny Pierścienia, i skoro z ciebie taki fan to dlaczego nie spróbujesz oglądnąć Edycji Rozszerzonej Chociaż by Drużyny Pierścienia? Spróbuj nie bez powodu to jest edycja rozszerzona bo jest dla fanów, ale każdy Fan powinien obejrzeć chociaż jedną. Zwłaszcza a zwłaszcza Drużynę Pierścienia rozszerzoną edycję. Ja ją oglądam i także kinową i do dziś nic mi nie popsuła. Ale tylko, Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia Edycja Rozszerzona, dwie wieże rozszerzone już mi tam niszczył klimacik ale było ok a powrót króla nigdy przenigdy nie obejrzę edycji rozszerzonej.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Widziałem całą trylogię w kinie 2x, 2x w domu wersje kinową i 2x wersje rozszerzoną w domu i jako fan, chce więcej i więcej, dlatego teraz oglądam wersje dłuższą, bo prawdziwa miłość wybacza błędy i każda dodatkowa scena, to rodzynek który mnie cieszy :D Lecz szanuje jak ktoś nie chce, ale niech nie narzuca tego innym.

ocenił(a) film na 10
ArturHirth

Lavrenzo84 narzuca. Że mamy jej nie oglądać, bo tamto owamto. Ale zgodzę się z lavrenzo84 że edycja rozszerzona powrotu króla niszczy klimat. Sceny z dupy wzięte. Natomiast Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia Edycja rozszerzona jest perfekcyjna, dwie wieże dobra. Według mnie

ocenił(a) film na 10
meridian

Ja wracam i do kinowych i do edycji rozszerzonych. Oprócz powrotu króla bo edycja rozszerzona powrotu króla jest żałosna. Natomiast Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia Edycja rozszerzona w tą niedzielę co była znów obejrzałem edycję rozszerzoną Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia i ten klimat, ta groza, ten mrok, ta magia ta muzyka w Drużynie Pierścienia. Kocham i kinową i rozszerzoną edycję Drużyny Pierścienia kocham według mnie to najlepsza część. A fakt że rozszerzyli Lothorien, dary Galadrieli ahhhh, brak słów po prostu kocham sceny z Lothorien :) i ten soundtrack w Lothorien, epic. Galadriela najlepsza, zresztą ja kocham najbardziej Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia według mnie to najlepsza część filmów z Śródziemia i moja ukochana część!!!

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

i ja sie zgodze ze 1 czesci wladcy to prawdziwy majstersztyk i jest moja ulubiona czescia. zaraz obok czesci 2 ;].Powrot krola juz nie jest az tak wgniatajacy w fotel i tak dobry.Sa sceny ktore dziwnie sie oglada i troche psuja wizerunek Wladcy.Juz nie ten klimat i nie te emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones