PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 554
oceny
8,0 10 1 726554
8,2 45
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Nie ma lepszego!

ocenił(a) film na 10

Rzadko kiedy lubię wracać do filmów które już obejrzałam, ale Władca Pierścieni to seria która nie znudzi się nawet po 3...5...czy 10 obejrzeniu! Film jest niemalże idealną adaptacją książki, oddaje specyficzny klimat Śródziemia, wszystko dzięki wspaniałej charakteryzacji i nieziemskiej muzyce. Aktorzy dobrani perfekcyjnie (pokłony dla wyjątkowo elfickiej C.Blanchett)...ta naturalność, te relacje, emocje przekazywane każdym spojrzeniem, coś niesamowitego... Ponadto mnogość wartości jakie przekazuje film (odnoszę się do całej serii), przyjaźń, miłość, honor, walka dobra ze złem, chciwość.... Śmiem twierdzić, że nikt nigdy nie stworzy lepszej adaptacji książki ani ogólnie, lepszego filmu fantasy. Twórcy porwali się na nie lada przedsięwzięcie i podołali zadaniu! Ogromne brawa! Myślę, że Tolkien widząc te adaptacje byłby co najmniej zadowolony.
Dziękuję twórcom za kawał tak dobrej roboty!
(Przepraszam za chaos, błędy i brak logiki, piszę pod wpływem emocji, które mam po seansie (za każdym razem jak go oglądam odkrywam go na nowo i coraz bardziej się zakochuję) )

ocenił(a) film na 10
AvyIvy

to prawda trylogia wladcy to filmy które nie znuda sie nawet po 100 obejrzeniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones