PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 161
ocen
8,0 10 1 726161
8,2 44
oceny krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Tyle lat...

użytkownik usunięty

Minęło tyle lat od premiery tego filmu a mi wiąż od muzyki łzy cisną się same w oczy.

ocenił(a) film na 10

mnie najbardziej podoba się PIEŚŃ ELFÓW - ELBERETH z DRUŻYNY - słyszałeś jak mniemam?:)

użytkownik usunięty
Baronek7

Słyszałaś. Tak . Jak kocham gdy na samym początku pokazują Shire i puszczają Concerning Hobbits to idealnie pokazuje spokój tego miejsca. Aż sama chciałabym być Hobbitem.

ocenił(a) film na 8

Ja też zawsze się wzruszam do łez jak słucham muzykę z Drużyny Pierścienia.Jak dla mnie soundtrack Drużyny Pierścienia to najlepsza muzyka oryginalna filmowa jaka dotąd powstała, razem z Labiryntem Fauna.

ocenił(a) film na 10
Hobbit1

....mnie się jeszcze BARDZO podoba LAMENT OF GANDALF - to zawodzenie tej śpiewaczki które do złudzenie przypomina lament Valiery Nienny po stracie Olorina.........ogromnie również podoba mi się motyw SZARA PRZYSTAŃ i piosenka INTO THE WEST - jak dla mnie najlepsza z piosenek bo najbardziej oddająca ducha końcówki i ogólne zawierająca przesłanie ''NIE MÓW,ŻE DOSZLIŚMY DO KOŃCA'' i o nadpływających statkach które zabierają do domu, także JEŹDŹCY ROHANU - wzorowane na muzyce nordyckiej........

ocenił(a) film na 8
Baronek7

Into the West to najpiękniejsza piosenka nie tylko filmowa ale świata.

ocenił(a) film na 10
Hobbit1

... prawdopodobnie nie tylko tego świata.......

ocenił(a) film na 8
Baronek7

Wszechświata.

ocenił(a) film na 10
Hobbit1

..wejdzie w DRUGĄ WIELKĄ MUZYKĘ.....

ocenił(a) film na 10

ze wstrętu ?

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones