PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 285
ocen
8,0 10 1 726285
8,2 44
oceny krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia 02.01.2015 roku w TVN o 20:00


To jest moja najukochańsza część i obowiązkowo trzeba zobaczyć to w TVN :)

a zatem że bardzo lubię Władca Pierścieni oglądać w TVN czy w TVN7 odliczam do emisji

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 21 dni o 20:00

no i ladnie, lubie sobie obejrzeć DP przy choince

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Nie tylko ty. Ja kocham pierwszą część Władca Pierścieni i cieszę się że TVN znów ją wyemituje :)

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 20 dni o godzinie 20:00

wiem że głupie jest odliczanie ale jako fan muszę. Oczywiście mam na dvd ale i tak oglądam w TVN

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 19 dni o godzinie 20:00

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 18 dni o godzinie 20:00

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 17 dni o godzinie 20:00

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 16 dni o godzinie 20:00

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 15 dni o godzinie 20:00

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 14 dni czyli 2 tygodnie!!! o godzinie 20:00.

A dzisiaj w kinie maraton Hobbita i się wybieram :)

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 13 dni czyli 2 tygodnie!!! o godzinie 20:00

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 12 dni czyli 2 tygodnie!!! o godzinie 20:00

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 11 dni czyli 2 tygodnie!!! o godzinie 20:00

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 10 dni !!! o godzinie 20:00!!!

ojć po przez kopiowanie i zmienianie tylko liczby to te "2 tygodnie" w poprzednich postach jest nie ważne!!!

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 9 dni !!! o godzinie 20:00!!!

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 8 dni !!! o godzinie 20:00!!!

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 7 dni !!! o godzinie 20:00!!!

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 6 dni !!! o godzinie 20:00!!!

użytkownik usunięty

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już za 5 dni !!! o godzinie 20:00!!!

ocenił(a) film na 10

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia już za 46h!

ocenił(a) film na 10

Przejmuje odliczanie, nie jestem psychofanem tylko po prostu mi się nudzi :P
Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia już za 21h!

użytkownik usunięty

Wraz z nadejściem nowego roku seans obowiązkowy.

użytkownik usunięty

zgadzam się :)

Pozytywny początek 2015 roku :)) Ta część jest świetna, a ta muzyczka na początku, gdy Gandalf puszcza fajerwerki.. <3

ocenił(a) film na 10

Szczerze mówiąc bardziej się cieszę z tego że Władca Pierścieni leci w telewizji niż z tego że za tydzień idę do kina na Hobbita /:

użytkownik usunięty
hevi129

Ja już jestem po maratonie coś było nie tak pewne rzeczy ..... ale nie jest to pustkowie

co trza mieć we łbie żeby oglądać film na tefałenie...

ocenił(a) film na 9

EE tam , Preferuję własne źródło, własną jakość nagrania, własną porę emisji . No i oczywiście bez 40 minut reklam. Bo tyle ich będzie na tvn . Najlepiej zacząć oglądać tak ok 18 co by wcześniej zakończyć : )

użytkownik usunięty
djadamus

dziękuję. Mam wersję rozszerzoną, ale co tam kocham oglądać Lotr w TVN :) A Drużynę Pierścienia najbardziej. Kocham tą część. Na TVN jak lecą dobre filmy czy najlepsze oglądam. Do Lotra Harry Potter też się dołącza :)

ocenił(a) film na 5

Hahahahah czekać na władce pierścieni na tvn

BilboTheHobbit

"Dwóm wieżom" dałeś 5/10 , więc możesz juz sie zamknąć.

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

to zwykłe alterkonto.... nie warto odpowiadać. I chyba już poleciało 8 dni temu..........

ocenił(a) film na 10

Jak można czekać na wersje kinowe i to w TV :v

ocenił(a) film na 10

Po obejrzeniu wersji reżyserskiej,powrót do kinowej jest niemożliwy...

ocenił(a) film na 10

Wiecie może czy będzie leciała zwykła wersja czy reżyserska? :)

Clomoon

na TVNie tylko wersja zwykła.

użytkownik usunięty
Clomoon

w 2020 roku na Canal + hehe

ocenił(a) film na 10

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia w TVN już dziś :)

ocenił(a) film na 10
spartakus_filmweb

Ale się uśmiałam. Wczoraj namówiłam mamę na maraton władcy (niestety, wersje kinowe). Ponieważ zaczęłyśmy dość późno, bo ok. osiemnastej, zdołałyśmy obejrzeć tylko dwie części zanim zrobiło się na tyle późno, aby iść spać. Dziś mamy puścić sobie "Powrót Króla", a tu TVN wyjeżdża z "Drużyną". Prawie jakby czytali mi w myślach, chociaż odrobinę się spóźnili. :)

ocenił(a) film na 10
Kandara

No ja też nie dawno oglądałem wszystkie trzy części z dziewczyną rozszerzone rzecz jasna hehe ale na DVD lepiej nie ma reklam :P

użytkownik usunięty
spartakus_filmweb

ja co 3 miesiące to dla mnie obowiązkowy seans

użytkownik usunięty
Kandara

https://m.youtube.com/watch?v=fZFdUkHFIpw&itct=CDIQpDAYAiITCPLFku305M8CFZWNHAodi ocFhDILYzQtb3ZlcnZpZXdaGFVDOWU3R2RFOEhrWm94N3FYTU1KRm95Zw%3D%3D&client=mv-google &hl=pl&gl=PL

ocenił(a) film na 10

ehh... wczoraj skończyem oglądać wszystkie rozszerzone części ;) ALe jak to mówią "dobrego nigdy za wiele" :D
Miłego seansu wszystkim :)

ocenił(a) film na 10

10 minut, życzę udanego seansu :)

ocenił(a) film na 9

Teraz oficjalnie mogę to ogłosić. Wersja LoTR na TVN jest jakby to napisać...... przestarzała. O co chodzi: podczas wyświetlania dużych połaci terenu widać ze animacja "ząbkuje" co jakiś czas (tak z 3-4 sekundy). Kiedyś zacząłem oglądać wersje tvn na moim małym tv CRT do którego mam podpięty dekoder DVBT. Myślałem, że to jest główną przyczyną takich anomalii. Niestety dzisiaj z ciekawości włączyłem ten film na większym, nowszym tv. Efekt jest ten sam !!! . Jestem jeszcze ciekaw jak to się ma do wersji na TVN HD . Czy ktoś może potwierdzić moje słowa ? Bo jeśli i tam jest ten sam efekt to ... porażka. Tak więc pozostaję przy tym co napisałem w poście z 22 grudnia. FLOWER_34 jeśli wolisz gorszą wersję filmu i 50 minut reklam to ... trzeba przyznać... telemaniak i świr... jak w tym filmie bodajże z 1996 roku. :)) Hehe

ocenił(a) film na 9
djadamus

Wlasnie ogladam na 70calowym i powiem,ze tragedia,obraz mi sie zatrzymuje :/

użytkownik usunięty

Właśnie jopię się na EE w 1080p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones