PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 200
ocen
8,3 10 1 508200
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Najepsza scena z całej trylogii!! Nie przebije jej nawet bitwa z Powrotu Króla na Polach Pelennoru i w Minas Tirith, chociaż tam było większe zamieszanie :D W książce nawet ta bitwa nie była tak porywająca, co się rzadko zdarza, aby według mnie film, lub jakas scena z niego była lepiej ukazana niż w literaturze.

Co do całego filmu dostaje 9,5/10 ; według mnie najlepsza część filmowej trylogii, to Powrót Króla, a najsłabsza pierwsza część.

ocenił(a) film na 9
darkmike4

wg mnie najsłabsza - 3 ,najlepsza - 2 ,a 1 - taka sobie....ale bitwa o Helmowy Jar najlepsza :D

mateusz_manchester

O w końcu znalazłem ludzi, którzy wolą 2 od 3. 2 jak dla mnie najlepsza, zarówno książka jak i film, potem 3, najsłabsza1(ale i tak oczywiście b. dobra), bo to były takie pierwsze koty za płoty.

ocenił(a) film na 9
Tomeasz

jedynka jest dobra,ale za bardzo brakuje tam jakiś naprawdę spektakularnych scen batalistycznych,brak takiego dużego starcia obu sił....

mateusz_manchester

Dla mnie też najlepsze Dwie Wieże. Bitwa w Helmowym Jarze wymiata. Owsze, w Powrocie Króla tez bitwajest calkiem niezla, ale nie ma tego 'czegoś'.
I uwielbiam jeszcze Ostatni Marsz Entów :)

ocenił(a) film na 10
darkmike4

Bitwa super ale jak dla mnie bitwa o minas tirith lepsza ze względu na mamuty

ocenił(a) film na 9
mag20

Myślałam, że tylko ja uważam, że bitwa o Helmowy Jar jest najlepsza z trylogii. 2 i 3 część stawiam na równi, 1 ciut od nich gorsza, ale wszystkie trzymają poziom.

darkmike4

diwe wieże najlepsze ! kocham tą częśc. według mnie 1 najsłabsza... można zasnąc xD

ocenił(a) film na 10
darkmike4

A ja całą trylogię mocno kocham! Władca Pierścieni to najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałem.
P.s Zapraszam, do mnie na bloga na rankin najlepszych filmów pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
darkmike4

Reżyserem bitwy o Helmowy Jar we "Władcy Pierścieni: Dwóch Wierzach" jest... GEOFF MURPHY.
Gdy Peter Jackson nie mógł poradzić sobie z inscenizacją oblężenia Helmowego Jaru, producenci na pomoc zawezwali właśnie Geoffa Murphy'ego. Na ekranie widzimy efekt jego pracy. Reżysera "Liberatora 2" i "Młodych strzelb 2".
Geoff Murphy był na Antypodach tym, kim w USA był Peter MacDonald, wybitnym drugim reżyserem, zwłaszcza w dziedzinie scen akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones