PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 200
ocen
8,3 10 1 508200
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Co za syf !!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Takiego gówna, takiego chłamu w życiu nie widziałem!
Takiej dawki głupoty, idiotyzmu i debilizmu jeszcze nikt nie nakręcił.
Trzymajcie się, normalni ludzie, od tego z daleka !!!
To jest najgorszy film, jaki kiedykolwiek powstał.

ocenił(a) film na 10

hmmm...co tu jest najgorsze.....
A ty masz chyba najgorszy zasob slow (i gust) jaki w zyciu widzialam

użytkownik usunięty

Krytyka pozbawiona argumentów.
Zupelnie cie nie rozumiem jezli uwazasz,ze film byl beznadziejny moze laskawie bys wyjasnil dlaczego?Co cie tak strasznie zbulwersowalo,ze tak po nim pojechales?A moze zwyczajnie nie potrafisz tego uzasadnic,bo film byl na zbyt wysokoim poziomie jak dla Ciebie?

użytkownik usunięty

odp
Nie jest na wysokim. Pasjonowanie się głupimi opowiastkami o głupich potworach jest dla małych dzieci. Chyba, że ktoś uważa inaczej. A dobrym filmem jest np. "Pulp Fiction" (na za wysokim dla ciebie poziomie).

ocenił(a) film na 9

I gdzie ten wysoki poziom?
Wysoki poziom osoby piszącej opinię na temat filmu można wyczytać z jej wypowiedzi. NIe mogę powiedzieć, iż z Twoich wypowiedzi, delikatnie rzecz ujmując ograniczonych, można cokolwiek wyczytać. Film Pulp Fiction oczywiście jest już teraz filmem kultowym i gwarantuję Ci, że Władca do takowgo powoli zmierza. Niestety, z Twoim podejściem do sprawy nigdy się o tym nie przekonasz, pozostaniesz sobie spokojnym oglądaczem Pulp Fiction (bo pewnie znasz już go na pamięć) i nie wynurzysz się dalej poza ramy tego gatunku.
Władca jest inny, a już zdecydowanie inny od Pulp Fiction, wiec nie trudno siędziwić że ktoś taki jak Ty nie potrafi nic dostrzec w filmie. Życzę owocnego oczekiwania.... może na Pulp Fiction 2...

użytkownik usunięty

Noodles ma rację!!!
Biorę stronę Noodlesa. Co do Kaliny: też nie znalazłem w tym filmie jakichś głębszych przesłanek - BO TAKICH TAM NIE MA. Ale jeśli są to z chęcią ich wysłucham. Skoro Jestem taki głupi i nie rozumiem filmu to napisz w kilku zdaniach co ten film za sobą niesie i jakie przekazuje wartości. Czekam z niecierpliwością

użytkownik usunięty

Czekam, kalino
Czekam uprzejmie na odpowiedż. Chyba jednak mam rację?

użytkownik usunięty

Czekam, kalino
Czekam uprzejmie na odpowiedż. Chyba jednak mam rację?

ocenił(a) film na 10

Syf chyba nie wiesz co mówisz władca pierścieni dwie wieże to arcydzieło 10/10 zawalisty film uwielbiam. Świat triki i elfów kocham po prostu i drzewa chodzące i gadające Tolkien miał wyobraźnię ty byś takiego czegoś nie wymyślił

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

Kolego, odpowiedziałeś na post z 2003 roku. Gratulacje. :)
P.S Uwielbiam Władcę Pierścieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones