PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 189
ocen
8,3 10 1 508189
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Dlaczego w jednej scenie, mamy Gandalfa spadajacego z Belrogiem do podgorskiego jeziora, a
pozniej scene z nimi na czubku jakiejs wiezy? teleportowali sie?

ocenił(a) film na 9
Bobing

Z dna otchłani "gdzie nie sięga ani światło ani wiedza" weszli po Nieskończonych Schodach.

Cytat z Władca Pierścieni Dwie Wieże, Gandalf mówi:

"Na dnie rozpaczy mój wróg był mi jedyną nadzieją, zanim więc biegłem chwyciwszy się jego stóp. Tak wywiódł mnie w końcu z powrotem tajemnymi ścieżkami Khazad-dumu, bo on znał je wszystkie aż nazbyt dobrze. Wspinaliśmy się wciąż pod górę i dotarliśmy do Nieskończonych Schodów.
- Od dawna ślad ich zaginął - rzekł Gimli. - Wielu twierdziło, że nigdy ich nie zbudowano, że istnieją jedynie w legendzie, inni zaś powiadali, że były, ale zostały zniszczone.
- Zbudowano je i nie są zniszczone - odparł Gandalf. - Wznoszą się od najniższych lochów aż po najwyższy szczyt, prowadzą ślimakiem, wielu tysiącami nieprzerwanych stopni, na Wieżę Durina, wyrzeźbioną w żywej skale Zirak-zigila, na ośnieżonym wierzchołku Srebrnej Góry."

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

Bardzo dziekuje! pozdrawiam

użytkownik usunięty
Bobing

Również dzięki wielkie :-)

ocenił(a) film na 10
Bobing

zauważyliście że filmy z seri władca pierścieni emitowane w tvn są skandalicznie skrócane, moim zdaniem bezczelność dopiero po obejrzeniu całego filmu można się nim w pełnie zachwycić

daniel19955111

Dlatego jedyną, dobrą opcją jest obejrzeniu filmu na internecie z napisami, a nie na TVSrenie z kretyńskim lektorem, który niszczy film. Film, który jeszcze mają czelność skracać...

TheMartino07

wersje rezyserkie z napisami - miodzio ;)

ocenił(a) film na 8
Bobing

Jackson ciut podkręcił, bo jakby Gandalf zasuwał z mieczem po schodach, to by zbyt prozaiczne było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones