PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 314
ocen
8,4 10 1 527314
8,0 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla
ocenił(a) film na 9

Popularna seria, sporo ludzi się jara, nagród zdobył w cholerę to i dyszki lecą. Ranking na filmwebie lepiej traktować w kategoriach popularności, niż faktycznej jakości, bo można srogo się zawieść. Takim symbolem i piękną ozdobą całego zestawienia jest film na pozycji numer 3. :) WP to bardzo dobre kino fantasy, widać, że Jacksonowi faktycznie się chciało i nie myślał tylko o $, ale jeśli jakaś część Bobbita wejdzie do top 100, to dopiero będzie porażka. ;)

użytkownik usunięty
G00N3R

Hobbit na pewno wejdzie do top 100 lekka reka. Jest cala armia fanboy'ow, ktorzy zachwycaja sie tym filmem:)

Władca Pierścieni to przełomowa trylogia. W pełni zasłużone miejsce

użytkownik usunięty
mejbirdus

Trylogia nierówna. Drużyna Pierścienia jest świetna. Nie zgodzę się jednak, co do dwóch pozostałych.

Mnie te filmy dosłownie wciągają za każdym razem gdy je oglądam. Nie jestem w stanie dostrzec w nich żadnych wad, ale ilość oskarów i innych nagród chyba wszystko wyjaśnia.

użytkownik usunięty
mejbirdus

Nigdy nie kieruje sie oscarami przy ocenie filmu. Jest wiele rzeczy, ktore mnie denerwuja w drugiej i trzeciej czesci. Kwestia gustu.

Ja też nie kieruje się nigdy oscarami.
Sory, ale najpierw negujesz miejsce filmu w rankingu światowym, a teraz piszesz kwestia gustu :D? Koleś, to nie jest gustomierz filmwebowy, tylko ranking, którego budują oceny społeczności filmwebowej :D

użytkownik usunięty
mejbirdus

Jedno nie wyklucza drugiego. Nie rozumiem jak film moze byc tak wysoko, czyli tym samym nie rozumiem jak ludziom moze az tak sie podobac. Oczywiscie, ze to kwestia gustu, ktorej nie pojmuje.

ocenił(a) film na 10

O mój boże...jesteś wyjątkiem. Nie wiem skąd się takie de**le biorą....pytasz się skąd taka wysoka ocena?! Bo kuź*a ludziom ten film się podoba i go tak ocenili....Film jest rewelacyjny muzyka, wzruszające monety, epicka bitwa super aktorzy i fabuła wgniatająca w fotel. Człowieku brakuje ci emocji. Władca pierścieni to klasyk najwyższej klasy. Jak dal mnie nie ma filmu który zasługuje na 10. Żadnego jeszcze na tyle nie oceniłem i pewnie nie ocenie. Ale marne sześć dla tego filmu...pewnie obejrzałeś go na CDA o pierwszej w nocy z butelką piwa. Ten film trzeba obejrzeć na spokojnie. Usiąść przed telewizorem napić się piwka lub coli jeśli nie masz 18 ale nawet jeśli nie masz pewnie i tak się napijesz i obejrzeć ten film z uśmiechem i luzem około 19. Żeby wciągnąć się w ten film należy się rozluźnić a nie obejrzeć go na szybko. Niezły serio.....na przyszłość nie pytaj się czemu jest tak wysoko...bo jest dobry z restzą widzisz naszą ocenę.


pozdrawiam

użytkownik usunięty
piskorX

Nazwywasz mnie debilem?
Brakuje mi emocji? Ciekawa teza. Jednym z moich ulubionych filmow jest koreanski dramat milosny "Spragnieni milosci". Absloutne arcydzielo. Emocji mi nie brakuje. Czytam sporo ksiazek, srednio 1 na tydzien.
Film ogladalem w kinie, nie na CDa z butelka piwa. Skad zalozenie, ze nie bylem w kiniee?
Film oglądałem na spokojnie. Skad zalozenie, ze tak nie robilem?
Film ogladalem rozluzniony, jak zawsze kiedy ogladalm jakikolwiek film. Nie ogladalem go rowniez na szybko. Skad zalozenie, ze tak zrobilem?
Na przyszlosc bede pytal i kwestionowal rzeczy z ktorymi sie nie zgadzam. Mam do tego prawo.

ocenił(a) film na 10

Tak ale zadajesz banalne pytania...

użytkownik usunięty
piskorX

Pytania nie sa banalne. Odnosza sie do twoich tez, ktore tak na prawde są pozbawione jakichkolwiek podstaw. Stawiasz tezy na temat mojego ogladania filmu, jakbys wiedzial, co robie. Otóz nie wiesz, co robie i w jaki sposob ogladam filmy. Kazda twoja wypowiedz na moj temat jest wiec błedna.

ocenił(a) film na 10

Powiem tak dziwisz się czemu ludzie tak chwalą ten film, ja dziwię się czemu postawiłeś sześć. Widać mamy mały dylemat. Ja osobiście jestem fanem WP oraz Hobbita. Ale nie jestem psycho fanem itp. Po prostu filmy te bardzo mi się podobają i uważam że zasługują na wysokie miejsca w rankingach i na dostawanie między innymi oskarów.


użytkownik usunięty
piskorX

Bo ten film zasluguje wg mojej oceny (twoja ocena jest inna ) na szesc. Nie ma sie tutaj czymu dziwic. Nie ma tutaj zadnego dylematu. Gdzie tutaj dylemat? Ocena wyraza moj gust i odbior tego filmu. Kropka.

Jestes psycho fanem. Nazwales mnie debilem (sam to potwierdziles), tylko dlatego, ze mam inna opinie na temat tego filmu. Jezeli nazywasz kogos w taki sposob to jak to o tobie swiadczy? Ze jestes normalnym fanem? Nie. Postawiles równiez smieszne tezy (ogaldanie filmu z CDA, z piwkiem, na szybko etc.) bez zadnych podstaw. Na podstawie czego? To jest fanatyzm. Czyste emocje pozbawione racjonalnych przemyslen.

ocenił(a) film na 10

Rozbawiłeś mnie swoją wypowiedzią muszę przyznać :) Nie napisałem w prost że jesteś debilem lecz użyłem zwrotu potocznego....miałem namyśli że po co ludzie zakładają takie głupie tematy. Zamiast napisać jaki to super film polecam lub po prosotu napisać film słaby lub taki sobie. A twoje pytanie jak i późniejsze wypowiedzi są bez sensu. Po co zadajesz takie pytanie..? Nie jestem psycho-fanem i nie nazywaj mnie tak proszę. To że bronie danego filmu to tylko kwestia że tak to nazwe wspomnień. Są filmy które obejrzało się kiedyś i ma się je w głowie do dzisiaj...takie klasyki które włączasz co miesiąc i film się nie nudzi. Nie jak te nowe gówienka z ograniczeniem +12....Są filmy na których się dostało i były wzorem. Jak powstała pierwsza część harrego pottera i byłem jeszcze w wieku przedszkolnym uwielbiałem ten film! Harry był takim jak by wzorem...powiedzmy szczerze kto nie oglądał scobbiego doo czy toma i jerrego....to klasyki. A jednym z moich ulubionych klasyków to WŁ. Szanuje twoją opinie i szczerze mam gdzieś co myślisz o tym filmie...z całym szacunkiem. Problem w pytaniu które zaśmieca serwis ale jak widać dzięki tobie moge wreszcie podyskutować :) WP to klasyk który lubiłem od dawna. Zdania nie zmienię....WP to film bardzo mądry i pouczający jak np forest gump :) Więc powtórze jestem zwolennikiem dobrego kina i tak zostanie :)

pozdrawiam sorrki za błedy ort ale z telefonu pisze

użytkownik usunięty
piskorX

Uzyles zwrotu potocznego, ktore insynuuje, ze jestem jednak debilem. Nie wykrecaj sie.

Moje pytanie sa bez sensu? Chyba chyba sobie jaja robisz. Moje pytanie odnosza sie do twoich pozbawionych argumentacji wypowiedzi na temat tego w jaki sposob ogladam filmy. To twoje wypowiedzi a nie moje pytanie byly pozbawione sensu.

Nie nazywac cie psycho fanem? Dales mi wiele argumentow, zeby jednak tak cie nazwac.

Szanuje twoja opinie i rowniez szczerze mam gdzies co myslisz o tym filmie.

Moje pytanie nie zasmieca forum. To panel otwarty. Jesli jednak uwazasz, ze moj temat zasmieca forum, to po co bierzesz udzial w dalszym jego zasmiecaniu?

ocenił(a) film na 10

Nie wiem czy zauważyłeś ale w wypowiedzi powyżej zwracam się do ciebie z dużym szacunkiem...i powinieneś nieco inaczej zareagować :( To co napisałem odnośnie jak obejrzałeś ten film to było domyślenie napisałem że moim zdaniem jeśli kogoś dziwi taka wysoka ocena to musiał oglądać ten film bez skupienia a porównania z piwem itp to było żartobliwe by rozluźnić atmosferę w moim poście. Zluzuj troche bo sztywny jesteś :( luz :)


:) :) :D

użytkownik usunięty
piskorX

Jestem bardzo wyluzowany ... kiedy trzeba:)

użytkownik usunięty

Pytasz się bo niedowidzisz czy co?

użytkownik usunięty

Pytam sie bo wlasnie widze i nie moge uwierzyc:)

użytkownik usunięty

Film jest znany na całym świecie, a 90% z tych, którzy znają uwielbia go, więc nie dziw się, że LOTR znajduje się wysoko w przeróżnych rankingach społecznościowych.

użytkownik usunięty

Wiele filmow jest znanych na calym swiecie. Transformers tez jest znany ale co to zmienia?

użytkownik usunięty

Przecież ci napisałem o co w tym wszystkim chodzi powyżej, po co się jeszcze pytasz, ogromna popularność tak więc wysoka pozycja dla trylogii LOTR nie powinna być jakimś niespotykanym zjawiskiem. I co mają do tego Transformersi, ta seria jest znana dzięki serialowi z lat '80 albo z plastikowych kart, które można było znaleźć w czipsach wiele lat temu, a nie dzięki filmowi, w którym dużo pierdzielenia, zamiast przejścia do sedna sprawy, poza tym najlepsza jakościowo część Transformersów ledwo co się mieści w top 1000, tak więc twój argument jest inwalidą, wysoka popularność =/= wysoka ocena, a to chyba chciałeś udowodnić.

użytkownik usunięty

W ogole mnie nie zrozumiales. Popularnosc nie oznacza, ze film bedzie wysoko w rankingu. Obcy (1979) tez jest popularny (powstaly kolejne czesci fimu i dodatkowo gry) ale wysoko w rankingu nie jest. Argument z Transformersami to byla kpina z mojej strony, bo ten film jest okropny ale jednoczesnie strasznie popularny (kazda czesc zarobila olbrzymie pieniadze).

Stawiajac ??? w stosunku Powrot Krola i tego, ze jest tak wysoko w rankingu nie odnosilem sie do jego popularnosci, ale do filmu jako takiego, do filmu samego sobie. Po prostu uwazam (bez wzgledu czy film jest popularny czy nie) ze nie zasluguje na tak wysoka ocene. 12 Gniewych Ludzi to klasyka i jest wysoko w rankingu. Czy to jest popularny film?

użytkownik usunięty

O co ci w ogóle biega?

użytkownik usunięty

Przeciez juz wyjasnilem :)

użytkownik usunięty

To może tak - film jest wysoko w rankingu, bo spodobał się mnóstwu ludzi. Pasi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones