PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 314
ocen
8,4 10 1 527314
8,0 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

cóż to byłoby za wystrzałowe małżeństwo:P Ubolewam, że wybrał tę mimozę, a nie piękną, żywiołową i odważną Eowyn:)

ocenił(a) film na 10
czarownica_kat

Ja tam wolałam Arwenę. Też odważna i piękna, a w dodatku elf.

ocenił(a) film na 8
Nina_Undomiel

ano, elfie pochodzenie jest jej niewątpliwym atutem:P

czarownica_kat

Jeśli masz coś do Arweny... Ona jest super... Eowina chciała jej odbić Aragorna... Niech to ona się odwali... Poza tym Eowina jest brzydka... Dobrze, że Dobrze, że Aragorn nie był taki głupi... Sama jesteś mimoza...

ocenił(a) film na 9
czarownica_kat

Eowiną się zaopiekował Faramir :).

ocenił(a) film na 10
TonyMontana_fw

No właśnie. Wcale tak na tym źle nie wyszła ;)

ocenił(a) film na 10
zuza_k

Macie rację. Choć mnie wnerwia uczucie, że ona chciała się zabić po "koszu" od Aragorna i dlatego pojechała na bitwę.. A wątek ich miłości jest chyba najlepszy książce. Eowyn i Faramira oczywiście.y

TonyMontana_fw

Osobiście nie polubiłam ani Aragorna, ani Arweny. Eowina tylko by się przy nim marnowała, a Faramir do niej pasuje. I razem są tacy słodcy

użytkownik usunięty
czarownica_kat

Dokładnie. Żadnej zabawy z tą Arweną. Bardziej by pasowała do Froda bo i ona i on wiecznie cierpiący. Aragorn potrzebuje żywej, silnej kobiety jaką jest Eowina a Arwena niech sobie z Frodem cierpi przy kominku.

czarownica_kat

eowina i arwena to by dopiero było małżenstwo!!!!Ciekawe od ilu lat byłby wtedy ten film

ocenił(a) film na 10
czarownica_kat

Zaraz ta mimozę. Przecież Arwena jest elfem, one są wyniosłe, dostojne i chłodne w okazywaniu uczuć. I dla mnie była dużo piekniejsza od Eowiny. A poza tym Arwen wcale nie była wiecznie cierpiąca, co się tak wszyscy uwzięli. Była smutna tylko przez pewien czas, na końcu przeceiż widać, że jest szczęśliwa. No i może Eowina cały czas tryskała radością?
A Eowina zawsze mnie denerwuje tym robieniem cielęcych oczu do Aragorna. Dobrze, że wyszło, jak wyszło.

ocenił(a) film na 10
Pani_Zima_1989

Arwena jest elfem, ale przez cały film nie robiła nic innego oprócz leżenia, rozmyślania i płaczu. Eowina chociaż potrafiła stanąć do walki i była gotowa oddać życie, żeby pokonać wrogie siły. Nie próbowała w żaden sposób odbić Aragorna, po prostu się zakochała. Skoro jej nie chciał, to dała sobie spokój. Arwena za to wykazała się w filmie tylko raz, ratując Froda przed śmiercią od ciosu Nazgula.

ocenił(a) film na 10
katber_cp

Eowina pokochała'' cień i złudzenie człowieka'' - jakim był Aragorn - spadkobierca Isildura a sama jako córka królów pragnęła wielkich czynów i sławiła męstwo - dlatego pokochała Aragorna - NIE CHCIAŁA ODBIĆ GO ARWENIE - co za bezmyślne stwierdzenie - !!!
To nie ten typ kobiety - Eowina bała się nie śmierci ale życia w klatce odartego z wielkich czynów i męstwa bo sama była mężna i oto spotkać jej dane było wielkiego człowieka i sławnego wojownika - i cóż złego,że go pokochała???
toż to naturalne!!!
jednak zrozumiała - że nie ten mężczyzna jest jej ''pisany'' ale Faramir, pokusiła bym się nawet o stwierdzenie,że gdyby żył Boromir, jego brat to bardziej by pasował do Eowiny aniżeli Aragorn - :) a tak - wszystko zostało w rodzinie - miłość Eowiny i Faramira była piękna a Eowina rozkwitała - dostała błogosławieństwo szczęścia od Króla a wnuk jej i Faramira napisał historię życia Aragorna i Arweny.....

Arwena była ''panią wielkiej mądrości i urody'' - nie wiem czy brała udział w jakiejkolwiek walce - była bardzo chroniona przez swój lud jako żywe wcielenie utraconej Luthien której była potomną.....

Baronek7

ponoć Eowinę miała grać Uma Thurman- pasowałaby świetnie

ocenił(a) film na 10
Baronek7

Dokładnie,poza tym w Tolkienowskim Świecie to by było nie do pomyślenia,aby którykolwiek dobry bohater mógł posunąć się do tak haniebnych czynów. We Władcy Pierścieni mamy klasyczny,czarno-biały podział dobra i zła

ocenił(a) film na 9
czarownica_kat

Tak jest.

użytkownik usunięty
czarownica_kat

Arwena też jest odważna...

ocenił(a) film na 5
czarownica_kat

Frodo też był odważny.
Ten film dyskryminuje homoseksualistów, i pokazuje tylko błędne stereotypowe związki.
Mi najbardziej podobałby się związek Frodo i Sama, czasami o tym myślę :)
Albo na przykład jakby Legolas pocałował w usta Gimliego.
Chora konserwatywna propaganda.

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

Nie długo ma odbyć się parada równości. Możesz się wybrać i wyrazić swoje zdanie. Aha,sorki,zapomniałem,że jak zwykle nie masz swojego zdania... :D A tak na serio,to po co urządzasz tego typu prowokacje ? :) Come on man,mógłbyś poszukać sobie innej rozrywki :)

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

Nie ma lepszej rozrywki niż naśmiewanie się z zacofanych i nietolerancyjnych ksenofobów. Żadne parady tylko równość! Ty tego nigdy nie zrozumiesz. Byłeś kiedyś z prawdziwym facetem?

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

Ty tak na serio czy to jakaś wkrętka ? :) Bo jeśli to drugie,to jesteś dobry

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

Ty tak na serio, czy po prostu jesteś ignorantem?
Naucz się czegoś o ludzkich prawach, zanim następnym razem zaczniesz taką dyskusję.
Jak próbujesz mnie obrazić to nie wyszło Ci. Gwarantuję Ci że popierają mnie miliony innych ludzi, którzy chcą być wolni, będąc sobą.
Nie wiem jaka jest Twoja wizja świata, ale może powinieneś po prostu spróbować się z facetem, to nie kompromitowałbyś się wypisywaniem takich głupot.

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

O pardon,moja wina,myślałem,że jaja se robisz :) Nie chciałem Cie urazić. Ale wiesz,są inne miejsca do walczenia o swoje prawa i wyrażania swojej opinii(to nie sarkazm-żeby nie było wątpliwości). Nie trzeba prowokować na forum internetowym poświęconym Władcy Pierścieni.

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

Serio brzmiałem jak pedał? :P Jeśli tak to chwała propagandzie! :P
A właściwie ważniejsze pytanie, serio się wkręciłeś czy teraz ja wkręciłem się w Twoją prowokację? xD

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

Nie nabrałem się :) Ciężko się połapać bo nie widzę wyrazu Twojej twarzy,oczu ani mowy ciała. Widać tylko same literki,więc nawet się nie zastanawiałem. Ale jedno trzeba Ci przyznać. Gdyby istniało ministerstwo propagandy,to pewnie stałbyś się legendą nie mniejszą niż sam Goebbels :)

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

Ministerstwo propagandy zapewne istnieje, biorąc pod uwagę rozmiary polskiej antypolskiej propagandy, ale praca tam to zdrada Polski, więc nie piszę się na to :P
Goebbels to akurat prawdziwy mistrz, i dziękuję za porównanie :)

ocenił(a) film na 10
czarownica_kat

Piękna? Szkoda, ze zobaczyłam wcześniej Eowine w filmie, bo pozniej czytając książkę nie mogłam pozbyć się tego przykrego wrażenia jakie na mnie wywarła... nie irytowaly Was te jej miny jakie strzelala? Co druga scenę miala galy jakby zobaczyla ducha... jeśli to mialo byc jej poważne oblicze jak napisano w książce to słabo soe prezentowało. Dodatkowo okazywanie tego męstwa az nad wyraz, w szczególności przy Aragornie... blehh kojarzy mi się z nieszczęśliwie zakochana nastolatką! Jestem na nie!

czarownica_kat

Eowina tak kochała Aragorna, że od razu poleciała do Faramira po koszu xDDD typowa kobieta, z kwiatka na kwiatek

BigVuVu

Znasz to przysłowie? Baba bez bolca dostaje ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones