PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164084}

Władca dusz

Rumpelstiltskin
4,6 912
ocen
4,6 10 1 912
Władca dusz
powrót do forum filmu Władca dusz

Przezabawny

ocenił(a) film na 8

Film jest naciągany jak diabli, ale to w ogóle nie przeszkadza, bo i tak się go bardzo dobrze ogląda - przez cały seans z uśmiechem na gębie :) Bardziej mi ten film podobał od "Karła" (choć właściwie dawno "Karła" oglądałem, muszę sobie go odświeżyć), głównej inspiracji "Władcy dusz". Aż dziw bierze, że nie powstały kontynuacje "Rumpelstiltskina", zwłaszcza po takim zakończeniu ;) Szkoda.

ocenił(a) film na 7
Malignus

Jak oceniać film, w którym widać gołym okiem rozmaite niedociągnięcia, ale jednocześnie na którym ani przez sekundę się nie nudziłem.

ocenił(a) film na 7
anonimowy

kiedyś koleżankę tak nazwałem (RUMPELSTILTSKIN) i do dzisiaj ją tak wszyscy nazywają ...jak na ironię to bardzo ładna dziewczyna ale tu o to chodzi hehehe

ocenił(a) film na 6
anonimowy

Faktycznie film oglada sie dosc przyjemnie. Przyjemniej niz wiekszosc filmow, w ktorych cos tam wybija po kolei grupe amerykanskich nastolatkow.

Malignus

a gdzie można znaleźć pryzgody leprehauna złośliwego karła?

ocenił(a) film na 8
Mothyff

W internecie

DarkSquall

aha dzięki za info...

ocenił(a) film na 6
Mothyff

http://torrenty.org/torrent/89519 ja tu pobrałem wszystkie odcinki pozdro

ocenił(a) film na 6
Mothyff

na torrenty org masz też wszystkie odcinki z lektorem pl.;)

Mothyff

hahahahaahahahhahahahahahahah OMG

weronikax25

ale tyfus na ryju ahhaha żal:(

Mothyff

a gdzie można znaleźć pryzgody leprehauna złośliwego karła? hahahahahahaha

weronikax25

ja idę na super imprezkę a ty zostań sama i płacz:) hahaha ty nie idziesz bo ciebie nikt nie lubi złośliwy TROLLU:) baj baj jutro dam znać jak było niedoj ebana deb ilko:)

Mothyff

Na imprezke ? Chyba na project X :D na super imprezke :D
Powiedz ze wymiekasz ,a nie tu imprezke zmyslasz ,pajacu.

ocenił(a) film na 6
Malignus

Racja nie zły ten gnom był akurat taki do obejrzenia przy browarku idzie się pośmiać i poprawić humor;D

ocenił(a) film na 4
Malignus

też żałuje że nie było kontynuacji, od pierwszej części Karła moim zdaniem znacznie słabszy a porównywalny albo lepszy od pozostałych części Karzełków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones