PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32474}

Władcy ognia

Reign of Fire
6,2 43 364
oceny
6,2 10 1 43364
4,4 8
ocen krytyków
Władcy ognia
powrót do forum filmu Władcy ognia

Matko co to jest! Przecież ten film jest bombowy.Dlaczego taka niska ocena dla tego filmu.Dla mnie jest genialny :-)

ocenił(a) film na 8
Tommy221

Jesli chodzi o swoja tematykę jest genialny.

Berith7777

prawda :-) :-) :-)

ocenił(a) film na 8
Tommy221

Na plus zasługuje ciekawy pomysł(fabuła,scenariusz),świetnie wykreowane smoki,dobrze dobrani aktorzy no i przede wszystkim klimat-sama modlitwa wprowadza w genialny nastrój(mroczny,przepełniony strachem tych ludzi).

ocenił(a) film na 5
Berith7777

świetnie wykreowane smoki xD

ocenił(a) film na 4
Berith7777

Kolego w 2002 było bardzo dużo dobrych filmów. Dużo lepszych niż to gówno. Teraz w kinach puszczają jeszcze większe gówno niż reprezentuje ten film. Na tle obecnego dziadostwa, wydaje się, że film nie taki zły. Ale ja pamiętam czasy, gdzie w kinie były na prawdę fajne filmy, których nikt dziś nie potrafi zrobić. Smutna prawda. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
profix

Filmy o smokach?

ocenił(a) film na 4
Berith7777

Miałem to zapodać autorowi wątku, nie wiem czemu poszło do ciebie. Ale może przeczyta.
Pozdr.

Tommy221

Dziwie sie ze nie zdobyl Zlotej Maliny. Mimo wszystko dla mnie spoko rozrywka. Smoki przypominaja troche tego slynnego z Wiedzmina filmowego. Ale jest ich wiecej i sieja spustoszenie. W koncu to 2002 :-) Mimo wszystko Matthew lecacy na smoka z tasakiem - bezcenne.

RealKalps

z tym wiedzminem przesadziles

ocenił(a) film na 7
Tommy221

Całkiem niezły. Również nie rozumiem tak niskiej oceny.

ocenił(a) film na 8
Tommy221

Ja bawiłem się bardzo dobrze. Połączenie Post-apo plus gadziny = wspaniała rozrywka. Może pod koniec nieco siada, ale cała wizja jest fenomenalna.

ocenił(a) film na 1
Tommy221

No ocena to rzeczywiście żart. Nie wiem co było dobrego w tej produkcji (poza napisami końcowymi oczywiście)

Tommy221

Idąc tym tropem Carecei juz powinna pakowac manatki i wiac bo Królewska Przystań czyli londyn ma przerabane i ze smokami nie ma szans.

Ami_656

Mam pytanie. Jakie smoki tu są? Ja widzę same ogniste wywerny. Przecież smoki mają 4 nogi i skrzydła.

SENTINEL30

Haha jaki znawca fauny i flory na naszej planecie...

Popow85x2

Stonoga też nie ma stu nóg. To skandal :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones