PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396363}

Władcy wojny

Tau Ming Chong
7,0 6 225
ocen
7,0 10 1 6225
Władcy wojny
powrót do forum filmu Władcy wojny

Nic dziwnego że wiekszość ludzi oglada filmy sciagając je z Torrentów czy innych internetowych zródeł. Przyznam sie, że juz od dawna mam ten film... nie pójde do kina bo juz go widziałem.
Nic dodac, nic ujać...

ocenił(a) film na 7
ImixVega

również od bardzo dawna go posiadam! Nie przyznam sie z jakiego źródła! ;) ech.. ta Polska! mam wrażenie że sami dajemy sie traktować jako kraj zaściankowy! lub "3-świata"!

ImixVega

patrze - jakis " wladcy wojny - nowy film z Jetem Li"... w cwierc sekundy moj wypalony mozg skojarzyl to z Warlords...

wstydzili by sie...debile... bez kitu

ocenił(a) film na 9
ImixVega

No niestety...jestem fanem kina azjatyckiego i nie powiem, że prócz internetu nie ma możliwości być na bieżąco i oglądać kinematografie dalekiego wschodu, ale też i nie każdy ją zrozumie i zaakceptuje wyśmiewając pewne motywy...

ocenił(a) film na 8
Jin_3

Ciekawy jestem jaki jest rekord jezeli chodzi o premiere w Polsce a premiere filmu na swiecie. Bedzie to wiecej niż 10 Lat?

Pamietam jak kiedys ide ulicą i patrze a tu plakat nowego filmu "CUBE".
Mysle sobie, że juz dawno widziałem CUBE 2... az mnie zal scisnał ze wydaja kolejna część, bo dwójka okazała sie totalnym dnem. Okazało się ze to spóżniona premiera CUBE 2. ;)
Masakra.

Potem sie dziwią ze w kinie dwie osoby siedzą, i to pewnie takie do których to juz nawet neostrada nie dochodzi ;/

ocenił(a) film na 6
ImixVega

jak do nich neostrada nie dochodzi to tym bardziej wieści o tym, jaki jest film w kinie.

ImixVega

Sprawdź sobie film pt "Siódma pieczęć". Powinien być w czołówce.

ImixVega

Ej Ludzie wy jacyś dziwni jesteście, przecież nie ma możliwości żeby wszystkie filmy jakie powstają od razu ppuszczano w kunach dlatego przemierę mają te które zgromadzą dużo widzów czyli pseudo "mega" produkcje amerykańskie i tak jest w wielu krajach wystarczy trochę w necie po szperać. Więc nie krytykujcie bo z tego to właśnie na świecie słyniemy chyba najbardziej.

użytkownik usunięty
krzysiekie

krzysiekie czy ty sam się zanstanawiasz co piszesz.
Na całym świecie można, ale w Polsce - NIE!
Faktem jest, że szczególnie filmy azjatyckie sa u nas opuźnione, strasznie opuźnione, Pan Zemsta - http://pan.zemsta.filmweb.pl/ - pięc lat :d
Pięc lat. Normalnie smiech na sali, a potem jeden durny dystrybutor z drugim mają pretensje do widzów, że nikt filmów nie ogląda.
A po co jak każdy zainteresowany zdążył zobaczyć film z 5-6 razy.

A co do krytykowania, oki można by sie burzyć, gdyby film miał premierę opuźnioną o pół roku, no osiem miesięcy, ale DWA LATA!!

Ja zasadniczo na Warlordsów i tak pójdę, bo to film do odlądania na duzym ekranie.

Poza tym zapomniałem dodać, iz pewnie pojawi sie problem z kinem, gdzie film można będzie zobaczyć.
Ale poczekamy zobaczymy :d

krzysiekie

krzysiekie a powiedz mi czy trzeba czekac rok na np "30 Dni Nocy" by to w Polsce premiere obejzec? Mysle ze troche przeginaja;/ Rozumiem miesiac 2 ale nie rok

ocenił(a) film na 8
ImixVega

Nie rozumiem - czy Ktoś kazał wam ściągać ten film?.
Poza tym ile jest filmów które są w kinach a i tak je ludzie ściągają, dostępność ma tu drugorzędne znaczenie.
pozdrawiam,

tenszin

Oczywiscie masz racje jak teraz patrze do nie ktore hity filmowe wchodza szybko do naszych kin a tak sciagamy bo zal nam jest wydac 14zl czy tam 18

ocenił(a) film na 8
kinoman85

Piszesz ze kto mi kazał film sciągać z neta?
Tak jakbym był wielkim piretem bo sciagam filmy z Neta i do kina nie chodze!!
Chodze pewnie wiecej od Ciebie, ale lubie Jet'a Lee i jaka mam pewnosc ze film bedzie u nas w kinach????? Dlatego sciagam to co mam dostepne jak u nas w kinach nie ma ani na DVD!!
Mam czekac do usranej śmierci, bo jestem na tyle dumny jak Ty i nie sciage filmu aktora którego lubie...
Posłuchaj sam siebie lepiej ;/

kinoman85

Masz rację, ale tylko częściowo. Niektórym rzeczywiście szkoda jest tych 20 zł na pójście do kina i dlatego ściągają filmy z internetu. Ale prawdą jest też, że niektórych filmów po prostu nie można obejrzeć w kinie. Tak było np. ze Strażą Nocną - nie było tego filmu w kinach, możliwe że został wydany na dvd, ale ja nigdy na niego nie trafiłam. W sklepach widziałam tylko drugą część, której w kinach też nie było.
Gdybym miała pewność, że jakiś film w końcu obejrzę w kinie, to pewnie bym na niego czekała, ale jak czeka się na film dwa lata i ciągle nie można go nigdzie obejrzeć, to nic dziwnego że ludzie szukają filmu w internecie. W takich przypadkach dystrybutorzy mogą mieć pretensje tylko do siebie samych, jeśli okaże się że mało osób obejrzało dany film w kinie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shamar

Macie rekordzistę:

data premiery: 1939-12-15 (Świat), 2009-02-27 (Polska)

http://przeminelo.z.wiatrem.filmweb.pl/

:D

maxcine

mylisz sie koego ... TO JEST REKORD -

data premiery: 2008-04-04 (Polska) , 1927-01-10 (Świat)


http://metropolis.filmweb.pl/

ocenił(a) film na 8
shamar

ja akurat jestem wielkim fanem jeta, wiedzialem o nim i czekałem na niego na dlugo przed swiatowa premierą
i jak tylko film ukazał się w chińskich i amerykańskich kinach to miałem go już u siebie.. I baaardzo chętnie
poszedłbym na niego do kina.. 2 lata temu. Nie potrafie zrozumiec tego, ze po warlords wyszły już 3 kolejne
filmy Li, a ten dopiero wyswietlają u nas. totalna porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones