PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808172}

Włamanie

Breaking In
5,3 3 277
ocen
5,3 10 1 3277
Włamanie
powrót do forum filmu Włamanie

Żenada

ocenił(a) film na 1

Oglądałem ten film z rodziną, początek zapowiadał dobry film ale w momencie gdy główni bohaterzy przenoszą się do domu tego dziadka to film się dłuży.
Film trwa 1 godzinę i 25 minut, a ja patrzyłem co 2 minuty na zegarek kiedy ten film się skończy. Kto robi takie filmy gdzie jest czterech uzbrojonych bandziorów z nożami i pistoletami którzy nie dają sobie rady z Jedną Kobietą która niczego nie ma przy sobie.. od 40 do 70 minuty Matka co chwile wbiega do lasu i z niego wybiega robi jedną rzecz i tam wraca do tego rannego kolesia i tak przez 30 minut. Przed chwilą spojrzałem na ocenę gry aktorskiej i sobie pomyślałem (dlaczego najlepiej zagrał Ojciec który był w tym filmie przez minuty (został powalony w 10 sekund, następnie leżał na chodniku a pod koniec filmu wstał i siedział z nimi i koniec napisy). Jeszcze bardziej irytująca rzecz w filmach jest taka że policja przyjeżdża pod koniec filmu ugh...Moja rodzina odebrała ten film pozytywnie (tak na 7/10) a ja na 1. Ogólnie nie polecam tego filmu nikomu chyba że są ludzie którzy lubią filmy na podstawie głupie bandziory nie dające rady z jedną kobietą z nożem do masła w obronie oraz nudne zwroty acji które są takie same i nudne że aż przewidywalne. NIE POLECAM

ocenił(a) film na 2
Bartek38

Opis biegającej w tę i tamtą stronę matki w punkt. Pierwsze pół godziny latała, jak kot z pęcherzem.

Ja rzadko piszę komentarze pod marnymi filmami, ale po obejrzeniu tego, mam takie nerwy, że muszę dać temu upust. Tyle tu idiotyzmów i luk w scenariuszu, że zorganizowałam sobie konkurs na największą bzdurę.

Matka zostaje zaskoczona przez włamywaczy na bosaka, ucieka przed tym pierwszym kolesiem oczywiście bez butów, ale już podczas pierwszego wejścia do domu, ma na nogach zacne botki. Assasinka i magik normalnie. Wyczarowała sobie obuwie.

Pan Latynos, ostry typ, oczywiście uważa, że idąc z kosą na rodzinkę, która uciekła do auta, należy podejść do samochodu centralnie od tyłu, by matka mogła bez większych trudności cofnąć i go przejechać. Pomijam fakt, że chyba po nim przejechała, a nie tylko potrąciła, a ten bez złamanej kończyny pojawia się w ostatnich scenach.

Chłopiec mierzy do bossa z broni, nawet strzela, ale już za moment ucieka z siostrą, a broń ma oprawca. Grzeczny chłopiec. "Przepraszam, strzeliłem, nie trafiłem. Proszę, oddaję panu pistolet".

Z pełną świadomością wybrałam ten film i byłam gotowa na odtwórczą fabułę ( co nowego można wymyślić w tego typu filmach), ale idiotyzmom się sprzeciwiam.

Dałam dwie gwiazdki tylko dlatego, że są tam ładne wnętrza i dobrze grający ojciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones