PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471853}
5,4 21 804
oceny
5,4 10 1 21804
3,5 4
oceny krytyków
Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły
powrót do forum filmu Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły

Mnie

ocenił(a) film na 8

się podobał, bo tak samo jak serial ma przesłanie. Śmiechu trochę jest. Najlepszy tekst jak wpadają antyterroryści "gleba, gleba k*rwa gleba". Klasyka gatunku, polecam 8/10

ocenił(a) film na 2
rzetel3

ee
ile ty masz lat?:)
przeslanie??
a gdzie tu przeslanie??
jak ludzie dopatruja siie w tym przeslania to juz tragediia

i dla ciebie najlepszy dowcip to "gleba, k***"??
Boze,widzisz a nie grzmisz....

klasyka??
no comment....

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

hmmm powiedzmy, że jestem już 20-latkiem :)
a co do przesłania to może Ty go nie zauważyłeś, albo ja jestem jakiś dziwny, ale według mnie przesłanie jest takie, żeby dzieciaki szanowały nawet najbardziej niedorozwiniętych rówieśników (np. Czesława).
Bo, który dzieciak by się tak martwił o kumpla jak oni się o siebie troszczą. Przykładowy cytat: "Nie płacz Czesiu..." ;)
A tekst jest zajebisty ze względu na sposób wymowy przez kolesia.
A w boga nie wierze więc ten tekst mnie nie tyka ;)
Pozdro

ocenił(a) film na 2
rzetel3

ja bym sie tuy raczej nie dopatrywal przeslania...
no ale jak ktos lubi doszukiwac sie na sile przekazu nawet w najwiekszym idiotyzmie
wg mnie czesio i wiekszosc watkow z nim zwiazanych to prymitywny humor do bolu i smianie sie z debila...
gdzie tu jest jakis szacunek skoro polowa serialu polega na tym ze czesio to debil i wszyscy maja ryczec ze smiechu?

masz troche dziwne poczucie humoru jak na 20-latka
ale jesli uwazasz teksty w stylu "gleba,k****" za smieszne to w codziennym zyciu musisz miec ubaw po pachy:)

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

nie wiem może dlatego, że jak dzieciaki zobaczą jak najwięksi "chojracy" w klasie dbają o tego "debila" i potrafią się za nim wstawić to może zaczną naśladować ich.

Nie wiedziałem, że poczucie humoru jest unifikowane...
a co mojego życia codziennego to niestety nie mam na razie ani momentu z ubawem po pachy...

rzetel3

EL magiko jest anty-fanem więc żadne teksty go nie śmieszą , większości ludziom podobał się ten tekst , ale jak on jest inny.

ocenił(a) film na 2
Ghost22

mam nadzieje ze jestem inny
jakos nie pociaga mnie smianie sie z czegos tylko dlatego ze tak robi reszta stada
ogolnie wlatcy moch mnie raczej nie bawia, jak idzie o ten film to nie wiem czy znalazla sie choc 1scena ktora wywolalaby choc lekki usmieszek(nie liczac tych wywolanych chyba politowaniem)
ja naprawde nie wiem co w tym tekscie takiego smiesznego, chodzi wam o to ze powiedzieli "k****"??

a tak na marginesie to masz jakies dane statystyczne na ten temat czy cos skoro stwierdzasz ze wiekszosci ludzi ten tekst sie podobal?
skad to mozesz do cholery wiedziec?

ja moge tylko wywnioskowac z ocen i komentarzy jakie widzialem po sieci ze wiekszosci ten tekst jak i zreszta caly film sie jednak niespecjalnie podobal
ale to tylko jesli juz bardzo cie interesuje ta "wiekszosc" bo mnie to naprawde nie obchodzi i niewazne ile osob zacznie sie zwijac ze smiechu to ja i tak bede uwazal ze caly humor tego "dziela" jest chamski i glupi

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

po raz kolejny muszę Tobie powiedzieć co już mówiłem przynajmniej raz: mnie się podoba ten tekst dlatego, iż został wypowiedziany przez osobę podkładającą głos w takim, i tu użyję słowa "zaje*istym", stylu i z pełną powagą.
I z całym szacunkiem pisząc tą odpowiedź zrobiłeś to samo co "ghost" czyli mnie zgeneralizowałeś, bo nie mam takiego samego zdania o Tobie co on. Ty masz swoje zdanie odnośnie tego filmu, ja mam swoje no i ghost ma swoje...

ocenił(a) film na 2
rzetel3

ok, sorry jesli cie urazilem
kazdy wyrazil swoje zdanie
pozdro

El_Magiko

W takim razie zapytam: po jaką cholere wchodzisz na forum o filmie, który Ciebie nie interesuje??? Nie rozumiem takich ludzi. Chyba jednak coś kręcisz. Po co śledzisz komentarze filmów, które Ciebie nie interesują? Jak dla mnie, film jest wporzo - 8/10.

ocenił(a) film na 2
michaljablonka

bo na tym polega idea roznych forum
chodzi o dyskusje

a ja nierozumiem takich ludzi jak ty, ktorzy nieogarniaja ze nie wszystkim musi sie podobac ale kazdy ma prawo sie wypowiadac
a jesli ktos pisze cos w jakims watku to chyba naturalne ze jest ciekawy odpowiedzi i obserwuje temat

wg ciebie na forum kazdego filmu wszyscy maja klaskac uszami i sie zachwycac a jak komus film sie nie podoba to ma sie nie odzywac?
tja, byloby super

czegos jeszcze nie rozumiesz??

rzetel3

Jak nazywa się ta piosenka w oryginale? https://www.youtube.com/watch?v=byVmPS7toko

rzetel3

Po za tekstem sama akcja ma na to wpływ, wpadają do klasy na chwilę jak Zajkowski chce strzelać do dzieciaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones