PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471853}
5,4 21 806
ocen
5,4 10 1 21806
3,5 4
oceny krytyków
Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły
powrót do forum filmu Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Banda kretynów z podstawowki i niedorozwinięty czesio w roli glownej ten film jak i zarówno serial nie powinny nigdy powstać niestety nie udało mi się dotrwać do konca tego badziewia wyłaczyłem po 30 minutach 1/10 .

fernofka

Idź Króla Lwa oglądać

LJowik

a żebyś wiedział,wole ósmy raz obejrzeć "Króla lwa" niż to gówno, przynajmniej do KL mam sentyment,a ta szmira wcale nie powinna powstać

pawel997402

porównanie Króla Lwa do Włatcy móch??? to jest szmira. Włatcy móch to nie jest bajka dla dzieci i dorosłych, to 'bajka' tylko dla dorosłych z poczuciem humoru i dużym dystansem do siebie i świata.

otanek

South Park to bajka z poczuciem humoru i dystansem do świata. Włatcy móch to rozrywka dla 10-latków z porażeniem mózgowym.

ocenił(a) film na 1
pawel997402

Zgadzam się

LJowik

genialny pocisk - szacun

ocenił(a) film na 4
LJowik

Idź obejrzyj South Park a nie jakiś serial dla gimbusów nie znających angielskiego.

ocenił(a) film na 10
fernofka

Hejtujesz to niby " badziewie" a ten film jest po prostu dobry .

ocenił(a) film na 1
swdsw

Udajesz, że masz niby móżdżek, a twój rozumek jest po prostu skarlony.

ocenił(a) film na 10
dance_macabre

dance_macabre do kogo niby kierujesz te słowa do autora czy do mnie ?

ocenił(a) film na 1
swdsw

Nie pogrążaj się bardziej.

ocenił(a) film na 1
swdsw

Hahahhahah gimnazjum i poniżej może do śmieszy. Dorośniesz, zastanowisz się jakie gówno oglądałeś.

ocenił(a) film na 10
fernofka

Powiem ci jedno: Gówno się znasz!

ocenił(a) film na 1
fernofka

1/10 , cześć.

fernofka

Weźcie się wszyscy uspokójcie! I Móchy dobre, i Lew niezły, więc co?

fernofka

Niektórym to się podoba, więc to powinno powstać.

fernofka

Włatcy much to faktycznie film-nieporozumienie zarówno jak i serial. Film przez zagranicznych krytyków został uznany za jeden z najgorszych filmów wszech czasów, a co do serialu to ten sam w sobie jest badziewny, zrobiony dla masturbujących się gimnazjalistów z pierwszym wąsem tak więc dyskusja ta nie powinna mieć w ogóle miejsca (sądzę że osoby broniące filmu to właśnie gimnazjum, a z tymi nie warto dyskutować). Nie ma porównania między Królem Lwem a tym badziewiem z rynsztoka. Pozdrawiam serdecznie.

a246

Nie chodzę do gimnazjum, jednak film mi się podobał, serial również. Tobie polecam wycieczkę na pogrzeb, skoro nie potrafisz zrozumieć czarnego humoru.

a246

mam 25 lat i uważam,żę film jak i serial są zajebiste. Potrzeba dużo poczucia humoru i dystansu do świata, żeby ten film był dobry. Film i serial dla wyluzowanych, a nie dla tych którzy szukają w bajkach happy end'ów i bohaterów dobra i wszystkiego co uczy itp.
Film dla ludzi z MEGA poczuciem humoru

otanek

tak , tak
czeg owa bajka nie posiada..eh

ocenił(a) film na 1
a246

Chodzę do gimnazjum i uważam że ten film jak i serial to najgorsze co mogło kiedykolwiek powstać !

ocenił(a) film na 8
Damian_73

Tak uważasz właśnie dlatego, że chodzisz do gimnazjum. Film, jak i serial są dla dorosłych.

fernofka

włatcy móch to krajowy fenomen, nareszcie coś polacy zrobili dobrze zamist karmić ludzi mdłymi serialami i beznadziejnymi filmami z pseudoaktorami w roli głównej

ocenił(a) film na 4
McLlovin

Tak - spi.....nie idei serialu South Park poprzez stworzenie tej spaczonej szmiry dowodzi wielkości Polaków - to już prędzej wolę przeżyć V rozbiór Polski niż zobaczyć powstanie podobnej szmiry w PL.

tc1987

sądzę, że wolał byś się uśmiać lub wynudzić niż być niewolnikiem, czy nie?

ocenił(a) film na 4
otanek

To był sarkazm kapitanie Obvious.

tc1987

kiepski

ocenił(a) film na 4
otanek

Ale potrafię z nim żyć bez większego problemu czego nie mogę powiedzieć o świadomości że kiedyś sam z siebie i z nieprzymuszonej woli poszedłem na to do kina:)

tc1987

taaaa jak i ja. Oglądając tą kreskówkę wczoraj, stwierdzam, że nadal mnie ona śmieszy choć nie w takim stopniu jak w kinie

ocenił(a) film na 8
fernofka

Wszystko to jest prawdą - zarówno banda kretynów z podstawówki, jak i niedorozwinięty Czesio, który w dodatku jest zombiakiem i posiada dziurę w czaszce, przez którą wycieka mu mózg, ale nie sposób nie zauważyć faktu, że nawet taki Czesio ma bardziej, nomen omen, "otwarty umysł", niż czopy, które stawiają tej produkcji jedynkę. Trzeba mieć poziom intelektualny anusiakowego gluta, by nie skumać specyficznego, czarnego humoru "Włatców(uf?)...". Film (a głównie serial) ma, oczywiście, swoje mankamenty - jego poziom jest nierówny, zdarzają się drętwe teksty, ale nie jest on adresowany do, jak to jakiś geniusz powyżej pisze, gimnazjalistów. Dorosły człowiek potrafi za to wyłowić sporo "smaczków" np. w gadce Przekliniaka, czy mamrotaniu Czesia. Podobnie wygląda często poruszana sprawa analfabetyzmu bohaterów - jeśli ktoś nie ma problemów z pisownią, nie przejmie nawyków ortograficznych Czesia i spółki, ale jak widzę choćby na FilmWebie, połowa użytkowników pisze "analfabeticą", nie dziwi więc ich wściekłość, gdy widzą siebie w krzywym zwierciadle.

ocenił(a) film na 9
fernofka

wole polska wersje od suth parku

ocenił(a) film na 4
przemsa_2

Boś nie oglądał i nawet nie umiesz tego poprawnie napisać ale czego oczekiwać po fanatykach uwielbiających serial z celowymi błędami w tytule.

ocenił(a) film na 9
tc1987

Oglądałem 16 sezonów bardziej podobobały mi się pierwsze a błędów w ojczystym języku nie robię podobnie jak
Ty (BOŚ ) ha ha
a po angielsku tylko mówię ale piszę słabo bo za moich czasów w szkołach uczono rosyjskiego

więc kolego tc 1987 gusta non dysputanta ,każdemu może podobać się coś innego a nazywanie kogoś fanatykiem dlatego że podoba mu się coś innego jest grubą przesadą ...pozdrawiam i życzę rozsądku w internetowych dyskusjach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones