PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38416}

Włoska robota

The Italian Job
7,3 122 271
ocen
7,3 10 1 122271
6,6 15
ocen krytyków
Włoska robota
powrót do forum filmu Włoska robota

Bida z nędzą

ocenił(a) film na 3

Porażka ten film. Film akcji klasy B w dodatku nudny i z masą logicznych błędów. Nie dziwię się że Norton zagrał w nim zmuszony przez kontrakt - to wogóle nie jego liga, szkoda było jego czasu i energii na takie byle co. Tak nijaką postać mógł zagrać przeciętny aktorzyna. Ze względu na niego zmęczyłam ten film do końca ale naprawdę strata czasu.

ocenił(a) film na 3
kinomanka_1

Bardzo łaskawa ocena, klasa raczej D.
Cała kasa poszła na gaże.

kinomanka_1

Nie no nie jest taki tragiczny do cna, ale to 7,5 to o wieeele za dużo moim zdaniem. Cała ta trójka główna- Norton, Wahlberg i Theron zagrali jakos tak nijako i zupełnie mi nie pasowali (Norton w Hulku ma dużo ciekawszą rolę). Porównajcie sobie chociaz ten film powiedzmy z Ocean 11 (nieco podobny temat)- który no moze nie jest arcydziełem ale jest naprawde fajnym filmem właśnie o takiej bandzie złodziejaszków.
Wydaje mi się, że sam reżyser do końca nie wiedział jak ten film zrobic...heh

kinomanka_1

3/10, szkoda gadać

kinomanka_1

Zgadzam się, cliche goni cliche.

No i Ci aktorzy dobrani na podstawie swoich poprzednich ról: informatyk - ten gościu, poza rólką w serialu na Hawajach, tylko gra speców od komputerów; przystojniak grający kierowcę wcześniej. No i musiała być twarda babka, na którą wszyscy lecą.

ocenił(a) film na 3
iwonka_sl

Tylko Nortona żal, że musiał zgarć w takiej tandecie

kinomanka_1

No, pierwszy raz nie był sexy ;) Zupełnie.

ocenił(a) film na 9
iwonka_sl

powiedzcie mi co w tym filmie jest złego i nielogicznego

ocenił(a) film na 5
kinomanka_1

Efekciarstwo. Takie do cna amerykańskie, tanie efekciarstwo.
Szkoda.

ocenił(a) film na 7
Letrin

Norton nie zawsze gra w arcydziełach ale zawsze wnosi coś wartościowego. Taki na przykład "Iluzjonista"- film przynajmniej miałki ale Norton- klasa. We "Włoskiej robocie" najwyraźniej się nie wysilał ale umówmy się- nie miał pola do popisu.

Letrin

Exactly, film to jeden wielki efekt specjalny... jejku tak się dawno nie wynudziłem oglądając Włoską robotę, i to najgorsze uczucie gdy liczysz na dobry, ciekawy film, a oglądasz klapę totalną.

ocenił(a) film na 4
kinomanka_1

Dołączam się.
Jedyny italian job jaki znam to blow job. I taki jest właśnie ten film, ssie. Beznadzieja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones