PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142116}

Wściekła pięść 2

Jing wu men xu ji
7,2 791
ocen
7,2 10 1 791

Wściekła pięść 2
powrót do forum filmu Wściekła pięść 2

film z 1977 roku i Brucee w nim gra???????????????????????????

konrii_2

w temacie o bruce lee jest dużo pomyłek... zczaj, że wyminiony też jest jako reżyser filmu o sobie z 2000 roku :|.
A co do filmu to gra tutaj koleś- podróbka BRUCE LI :D
Gra tam brata chen-tzen'a, który chce pomścić jego śmierć. Swoją drogą to bardzo fajna kontynuacja- za łebka oglądałem ten film na VHS średnio co tydzień i byłem przekonany,że to bruce lee tylko starszy :D

mroofek_dg

jak tak mialem z "Tower of death aka Game of death" czy jakos tak...z Brucem Le czy kims takim... D

użytkownik usunięty
mroofek_dg

Odnośnie filmu z 2000 roku, jest to film dokumentalny, więc pewnie dlatego scenarzysta, bo film jest nakręcony na podstawie jego notatek i opowieści jego żony, czy przyjaciół. Co do tego reżysera... na końcu filmu, jest puszczana pierwsza wersja "Gry Śmierci", którą nakręcił Lee, ale nie do końca mu się ona spodobała, więc postanowił nakręcić ją na nowo, czego nigdy nie udało mu się dokonać, bo z tego co pamiętam, ciągle to odkładał, aż odszedł na tamten świat. Dlatego też w tej wersji ogólnodostępnej "Gry Śmierci", jak się przyjrzymy, to widać że w całym filmie gra inny aktor, a nie Bruce Lee, z którym w nielicznych momentach są wklejane sceny z pierwszej wersji "Gry Śmierci" którą, jak wspomniałem wcześniej możnemy zobaczyć w tym dokumencie.

Mam ten film z lektorem, tam nie gra Bruce Lee tylko jego brat przyjechał pościć Bruce'a (w fabule) !

Danielultras1

Ja tez mam oryginał hd-dvd z lektorem w super jakości ,kozako22@o2.pl,gdyby ktos chciał zapytac co cos,pozdrawiam fanów Bruce'a

ocenił(a) film na 8
kozako22

Ja tez mam oryginał dvd hd z lektorem ,ogladalem kilka razy i lezy odłogiem,nie mam co z tym zrobić,bo ile mozna oglądać ten sam film

konrii_2

Tak, wstał zza grobu specjalnie na potrzeby kina.

ocenił(a) film na 6
konrii_2

Tak gra, tyle, że nie Bruce Lee tylko Bruce Li, a to różnica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones