PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 555
ocen
7,9 10 1 222555
8,2 45
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Taki głośny film w takiej stacji? Pytanie jakie tłumaczenie dadzą. Oby tylko nie dali jakiegoś niszowego lektora (na zlecenie tele5 najsłynniejsi chyba nie pracują). Ciekawa sprawa z emisją "Wściekłych psów" w tej stacji.

filmowy_man

Kiedyś jak miałem tą stacje to pamiętam że czytali tam nieraz jeszcze lektorzy ery VHS jak np. T.Knapik który zdecydowanie jest dla mnie najlepszym lektorem , jak to jest dzisiaj to szczerze mówiąc nie wiem.

Ale lektorów z TVN gdzie są moim zdaniem najgorsze tłumaczenia (kto wie czy nie gorsze od TVP) chyba żadna stacja nie przebije , Polsat zresztą też nie jest wcale lepszy , ma właśnie chyba najgorsze w historii tłumaczenie do " Wściekłych psów " złagodzone do wszelkich granic możliwości (co ciekawe puszczają tam ten film po 23:00 )
Najlepiej przeczytał ten film wspomniany T.Knapik na VHS-ie wydanym przez Imperial , innego tłumaczenia do tego filmu po prostu sobie nie wyobrażam , choć tą Polsatowską wersję kiedyś włączyłem na chwilę jako ciekawostkę , jednak szybko ją wyłączyłem , bo była to istna porażka..

Siwy1984

Rozwiązanie dla wszystkich miłośników lektora narzekających na jego jakość - nie oglądajcie filmów z lektorem.

ocenił(a) film na 10
filmowy_man

https://www.youtube.com/watch?v=9MxJQ14nmX0 :D

Widzę, że odkupili licencję od Polsatu. I bardzo dobrze, bo Polsat miał najbardziej denną wersję (nr 2 - Agata Walusiak). O wersji z Knapikiem nawet nie marzę, mam nadzieję, że będzie to wersja nr 3.

ocenił(a) film na 10
pg1983

Ale masakra. Nie myślałem, że pojawi się kolejna wersja. Państwo Szklarz (zbieżność nazwisk może być przypadkowa) niestety nie udźwignęli tematu. Oglądałem tak od połowy, ale mogę stwierdzić, że wersja ta jest tylko trochę lepsza od beznadziejnej wersji Polsatu. Odważne zagranie z przetłumaczeniem ksywek bohaterów. Dziwnie to wyglądało :D I oczywiście do kolekcji "Gość wygląda jak RZECZ" To trzecia wersja. Było już po prostu "Gość wygląda jak THING" (to mi najlepiej pasuje), ale nie zapominajmy o wersji gdzie było "Gość wygląda jak COŚ". Kilka kwestii tłumacz w ogóle pominął, pewnie było za ciężko przetłumaczyć.

W ogóle, aż śmieszne są niektóre wersje PL. Już jest pięć, ciekawe jak inna stacja kupi film i zrobią po swojemu :)

Ech chciałbym kiedyś obejrzeć wersję z Knapikiem :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones