PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 570
ocen
7,9 10 1 222570
8,2 45
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Oczywiście nie w celach zarobkowych, tylko z czystej przyjemności i dać to na Youtube'a. No i stąd pytanie: czy to jest zgodne z prawem ?

ocenił(a) film na 10
bolekSS

Jeżeli w celach zarobkowych i z czystej przyjemności.To zrób sobie tego remake.Nie przejmuj sie prawem nic ci nie zrobią.

ocenił(a) film na 9
bolekSS

kiedy casting? piszę się do roli kelnerki :)

ocenił(a) film na 10
bolekSS

ej a kiedy wy go będziecie robić?

ocenił(a) film na 8
pitbull19963

Dobra operacja bo Tarantino chyba sie nie spieszy z tym za bardzo:)a remake Wściekłych z chęcią bym zobaczył.Jestem ciekaw jak teraz żyje Mr.PINK:)

ocenił(a) film na 8
AIGOR

Hah, tak się składa że po obejrzeniu wszystkich filmów Tarantina też napaliłem się na zrobienie jakiegoś filmu gangsterskiego, i zaczynam pisać scenariusz, i w wakacje ruszają zdjęcia :D

Hah, jak na razie załatwiłem dwóch kamerzystów, dwa samochody (może zrobie jakiś pościg :D) no i pare pukowawek i dwóch aktorów :D Bedzie ciekawie, oczekujcie że także umieszcze na swoim profilu skończone dzieło.

Www.youtube.pl/Piotr13PL <-- Tymczasem polecam obejrzenie moich paru dotychczasowych dzieł. :D

ocenił(a) film na 8
Piotr17PL

http://www.filmweb.pl/topic/1149593/Pomysł
+na+scenariusz+Filmu+Gansterskiego.html


Tutaj macie temat co do tej produkcji, proszę o udzielanie się :)

ocenił(a) film na 9
Piotr17PL

Jak się teraz nazywasz na YT?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones