PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 668
ocen
7,9 10 1 222668
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Reszta to papka dla mas.

ocenił(a) film na 9
BIackShit

A bękarty wojny..

SzymonS1

a czy Tarantino miał lipne filmy ?

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Sądze że jednak coś lipnego by się znalazło, nie jestem jakimś fanem Tarantino.. miał na pewno kilka niezłych filmów ale to chyba jednak nie takie dzieła jak się o nich mówi..

SzymonS1

no ,każdemu się może zdarzyć błąd ,w każdej dziedzinie

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Np. Kill Billa oglądałem ale tylko część.. bo jakoś nie ciągnęło mnie żeby obejrzeć dalej, Grindhouse to samo, Wściekłe psy to niezły film ale można go opowiedzieć ze szczegółami w 2 minuty, Bękarty to dobra czarna komedia, Pulp Fiction.. mam przed sobą, chyba nigdy nie było emisji w tv?

SzymonS1

było kilka razy w tv :) obejrzyj bo film powala

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Mam zamiar zobaczyć, ale w ostatnich latach w stacjach ogólnopolskich chyba nie leciało..

SzymonS1

bo w ogólnopolskich zazwyczaj lecą syfy typu ukryta prawda itd

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Tak... a nie brakuje wam tam na forum pana Burdelaka ?

SzymonS1

nie kojarzę faceta ....groziłem mu ?

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Oj nie pamiętam.. kto wie? miałem na myśli pewnego Dawida "Dawidka" Burdelaka fana Pingwinów...

SzymonS1

póki co jest dobrze więc nie brakuje :)

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Kurczę no.. co prawda nie oglądałem nigdy Pingwinów ale sporo czytałem i przeglądałem tamto forum ze względu na pana Dawida...

SzymonS1

więc składam ci ofertę nie do odrzucenia -obejrzyj Pingwiny

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Jako fan pana Dawida powinienem to zrobić.. bo np. 13 posterunek oglądałem wiele razy.. często natrafiam na PzM bo lecą tuż po "Xenie" (też warto obejrzeć) ale jakoś tak się złożyło że widziałem tylko dosłownie urywki serialu...

SzymonS1

o 13 posterunek,klasyk :D

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Niepodważalny.. ale drugi sezon już gorszy ja zresztą wspominał już kiedyś pan Burdelak..

SzymonS1

no lepszy pierwszy był

ocenił(a) film na 10
BIackShit

Popieram

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
BIackShit

A Django ?? Pulp Fiction ?? Kill Bill ?? to są złe filmy ?? Tarantino to jeden z najlepszych reżyserów In the World :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones