PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 498
ocen
7,9 10 1 222498
8,2 45
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Sam początek filmu

ocenił(a) film na 10

Gdy idą ulicą a w tle leci piosenka George Baker Selection - Little Green Bag legendarna scena coś
pięknego :).

użytkownik usunięty
D3Mania

Film dobry ale bez przesady.
Do arcydzieła mu dalekooo.

ocenił(a) film na 10

Według ciebie, bo dla mnie to jest arcydzieło. Każdy ma swoje zdanie.

użytkownik usunięty
D3Mania

Film prosty jak drut i arcydzieło :D
Obejrzyj ponownie...

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Oglądałem go co najmniej 8 razy, A jego geniusz kryje się właśnie w tej prostocie, nie skomplikowana niezwykle wciągająca fabuła z znakomita muzyką oraz grą aktorską.Również pozdrawiam.

D3Mania

Ta piosenka jest świetna. Zanim się dowiedziałam kto ją śpiewa to byłam święcie przekonana, że w refrenie słychać głos Cher :)

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

oO Na prawdę ? bo mi w ogolę nie przypomina głosu Cher :), ale ta piosenka jest znakomita często jej słucham, Quentin ogólnie zawsze mam bardzo ładny soundtrack :)

D3Mania

Mnie bardzo przypominał i dopiero jak zobaczyłam teledysk to okazało się, że to nie Cher śpiewa, a Johannes Bouwens :)

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

Mi znowu dopiero za którymś razem jak oglądałem ten film, spodobała się ta piosenka :). A Cher ma chyba trochę bardziej kobiecy głos :d.

D3Mania

Ma kobiecy, ale strasznie gruby. Posłuchaj sobie jakiejś jej piosenki. Mogę się założyć, że gdyby Cher zaśpiewała ten refren to brzmiała by bardzo podobnie do Bouwensa. Wczoraj oglądałam "Burleskę" z Cher i słuchałam jak śpiewa. Polecam :)

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

Tak, Cher ma gruby głos, lubię jej piosenki moja ulubiona to Strong Enough :) a twoja ?. "Burleskę" oglądałem dawno temu teraz ledwo co ją pamiętam, a jeżeli chodzi o filmy z Cher , to polecam "Maska" jeżeli nie oglądałaś, i nie mylić z tą komedią :d

D3Mania

Tak, oglądałam "Maskę", ale też bardzo dawno temu, jeszcze jako dziecko, ale pamiętam, podobał mi się. A jeżeli chodzi o ulubioną piosenkę Cher to do tej pory była nią "Little Green Bag" (hahahahahah żart :D ). Nie, nie mam ulubionej :)

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

hehehehhe dobre :d , właśnie teraz sobie trochę tego posłuchałem i muszę przyznać, że faktycznie podobny ma głos do Cher, ale dopiero teraz gdy mi o tym powiedziałaś :d . szkoda że Cher już nie śpiewa, bo prawie każdą piosenkę miała ładna.

D3Mania

Szkoda, ale należy jej się odpoczynek. Ma bogatą dyskografię, zagrała w kilku filmach, ba! jest nawet laureatką Oscara za rolę w filmie "Wpływ księżyca", którego nie oglądałam, a który niebawem obejrzę z ciekawości :D

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

oO nawet nie wiedziałem że była ona nominowana do Oscara jestem w lekkim szoku, nigdy nie wchodziłem na jej profil na filmwebie. Nie wiem czy oglądałem ten film, ale muszę go obejrzeć ciekawe jak tam zagrała .

D3Mania

Była nominowana 2 razy, a właśnie za "Wściekłe psy" dostała Oscara. Miłego seansu :)

Marysia1407

Oj!!!! Pomyliłam się!!!!!!!! Za "Wpływ księżyca" dostała Oscara, a nie za "Wściekłe psy" ;D

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

Tak obejrzę go wieczorem bądź jutro, w sumie to kilka tylko filmów z nią widziałem a jak teraz patrzyłem na filmwebie to, grała w sporej ilości filmów. Kiedyś muszę nadrobić zaległości :d . Jak przejrzałem tę listę to te filmy w których grała zapowiadają się całkiem ciekawie.

D3Mania

A ja muszę obejrzeć "Wściekłe psy".

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

W sumie też bym obejrzał, kocham oglądać cały film ale zwłaszcza początek, od zabawnego momentu w barze "dałbym jej napiwek gdyby zrobiła coś wyjątkowego" " a co miała ci laskę na zapleczu zrobić" :D czy jakoś tak, zawsze mnie to śmieszy.

D3Mania

Obejrzę to się wypowiem :)

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

Właśnie obejrzałem "Wpływ Księżyca" obejrzyj bo jestem ciekaw twojej opinii na jego temat :).

D3Mania

Ok, jak obejrzę to się odezwę.

użytkownik usunięty
D3Mania

Niesamowicie przyjemnie się robi w Vice City, kiedy doda się ten utwór do radiostacji :)

ocenił(a) film na 10
D3Mania

Scen było wiele, ten film to jak jedna wielka galeria obrazów. Rewelacyjny !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones