PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 707
ocen
7,9 10 1 222707
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Nie jest to mój ulubiony film Tarantino ale trzeba przyznać że jak na debiut jest na prawdę dobrze. Czego mi brakuje? Tej wspaniałej ścieżki dźwiękowej, tej klimatycznej muzyki jak np w Pulp Fiction czy Kill Bill vol.1. A;e to czysto subiektywna opinia bo są jak widać tacy którzy uważają że niczego tu nie brakuje i to ich prawo oraz ich gust. Zdecydowanie jestem przy Django czy Bękartach Wojny tudzież Kill Billu.
Aktorsko jest świetnie , jest też kilka mocnych scen i jak zwykle u Tarantino wyłowić można kilka dialogów które dla niektórych pewnie są już kultowe.

ocenił(a) film na 9
armarange

Brakuje ci ścieżki dźwiękowej? Przecież przez cały film ekipie towarzyszyły super dźwięki lat 70.! Co jakiś czas wkradał się klasyk budujący klimat tak charakterystyczny dla Tarantino.

ocenił(a) film na 7
Kartolus

Porównując z Kill Bill czy Pulp ... to wypada dużo słabiej i mniej ciekawie. Brakuje mi :tej wspaniałej ścieżki dźwiękowej" a nie ścieżki W OGÓLE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones