PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 685
ocen
7,9 10 1 222685
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

pulp tarantino dogs...

ocenił(a) film na 10

no to telewizja polska zrobiła mi wspaniały prezent - w dniu moich urodzin puścili film, film na który długo czekałem, zachęcony wspaniałością pulp fiction... i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem...

już początek zapowiadał świetny film, ale zupełnie inny niż się spodziewałem. cóż rozmowy o piosenkach madonny, mimo iż bardzo "tarantinowskie" trochę mnie zmyliły. nie spodziewałem się aż takiego przelewu krwi - w sumie tylko mr. pink przeżył...

sama fabuła, jak zwykle wciągająca i zawikłana. film trzyma w napięciu do ostatnich chwil. niektórych podobno rozczarowało zakończenie?! ale dla mnie było ok, takie tarantinowskie... ;-)))

lubię achronologiczność zdarzeń, częstą u tarantino. lubię jego humor i ironię. lubię jego filmy, mają taki swój specyficzny i oryginalny klimat. te dialogi, jakich nikt inny nie potrafi stworzyć. te postaci - dzięki obsadzie - wyraziste i "żywe". ta genialnie dobrana muzyka. ach, marzenie...

P.S.
czy łup z wściekłych psów nie znajduje się przypadkiem w walizce z pulp fiction? może... zresztą tam może być jeszcze kilka innych rzeczy.

ale radzę nie porównywać tych dwu filmów - to bezsensowne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones