PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 707
ocen
7,9 10 1 222707
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Jakoś filmy Quentina nie docierają do mnie, nie widzę w nich żadnego wielkiego dzieła ale nie wiem, może jestem jakiś głupi albo nienormalny.

ocenił(a) film na 8
fafa194

Do każdego odbiorcy dociera co innego. Dla mnie filmy Tarantino to przede wszystkim klimat i dialogi. Ba! Od czasu, gdy poznałem nieco jego twórczość uważam nawet, że to własnie te dwie rzeczy są w filmie najważniejsze, a do tamtej pory myślałem, że po prostu historia ma być wspaniała. Wściekłe psy to film, który wniósł świeżość do kina. Tarantino pokazał, że nie trzeba akcji w filmie, aby zrobić z niego arcydzieło. Wystarczy dialog i klimat. Tobie radzę jeszcze raz kiedyś zobaczyć ten film. Zamknąć się w pokoju, słuchawki na uszy i odpłynąć. Wsłuchuj się w dialogi, w których jest sedno fenomenu Tarantino. Klimat! Nikt nie umie wytworzyć tak specyficznego klimatu jak Tarantino. Kill Bill - zwykła nawalanka..Dlaczego ludzie ją kochają? Bo jest tam niesamowity, Tarantinowski klimat. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Nemesten

Dokładnie :) Kompletna świeżość, genialne dialogi oraz klimat i muzyka. Lecz co najważniejsze, cholernie inteligentny, chyba mój ulubiony Tarantino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones