PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 455
ocen
7,9 10 1 222455
8,2 45
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

za dużo krwi

ocenił(a) film na 5

ilość krwi totalnie nierealna, gość leży w kałuży krwi cały nia umazany i dalej nic mu nie jest, nie wiem czy człowike nawet posiad taką ilość krwii. Przesadzone. Film nic specjalnego

ocenił(a) film na 6
anngaj

Przestały mnie kręcić takie filmy odkąd nastoletni mordercy bez żenady chwalą się, że inspirowały ich obrazy Tarantino. Lubię dobre kino gangsterskie, ale Wściekłe Psy to taka sztuka dla sztuki, celowe epatowanie przemocą, nie poparte żadną ciekawą fabułą, co najwyżej historyjką na poziomie kina klasy B.

ocenił(a) film na 7
anngaj

Film jeszcze przeze mnie nie obejrzany. Jak obejrzę to powiem czy realne czy nie:) Ale zakładam, że nierealne bo przeciętnie człowiek ma 5,5 litra krwii a utrata ok 2,5 litra oznacza 50% szansy na śmierć

ocenił(a) film na 8
anngaj

Podobno na planie był obecny lekarz, który kontrolował, czy ilość krwi jest realistyczna.

ocenił(a) film na 10
anngaj

Nie wiem ile "człowike" ma krwi,ale dowaliłeś tym tekstem "leż w kałuży krwi nia umazany i nic mu nie jest" serio ? Dostał kulkę w brzuch i umiera w męczarniach,ale nie nic mu nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones