PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607665}

Wścieklizna

Kalevet
5,2 548
ocen
5,2 10 1 548
Wścieklizna
powrót do forum filmu Wścieklizna

czy ten film jest tak słaby jak wskazuje ocena?

ocenił(a) film na 8
tom26

Film jest dużo lepszy niż wskazuje ocena. Ja dałem 8 bo naprawdę dobry film. Początek trochę nużący ale potem się nieźle rozkręca. Jak na film z Izraela to naprawdę bardzo dobry

ocenił(a) film na 1
KinoManiak_18

Jak na film z Izraela? :) Czyli w sumie tam kręcą słabe filmy, ale ten był dobry? :P

ocenił(a) film na 8
wmbco

Napisałem tak, ponieważ wydaje mi się, że Izrael nie należy do potęg jeśli chodzi o kinematografię. Z drugiej jednak strony nie widziałem żadnego innego filmu rodem z tego kraju, dlatego moje stwierdzenie nie do końca mogło zostać słusznie użyte:P

ocenił(a) film na 8
KinoManiak_18

Nie zmienia to faktu, że film w swoim gatunku jest naprawdę bardzo dobry:)

ocenił(a) film na 8
KinoManiak_18

Żeby Polacy zrobili równie dobry film w tym gatunku to by było coś:P

ocenił(a) film na 1
KinoManiak_18

Izraelici dobre filmy kręcą i kręcili. Głównie pod banderą Stanów Zjednoczonych :) Lecz jeśli chodzi o coś typowo Izraelskiego to polecam:
Bikur Ha-Tizmoret,
Einaym Pkuhot,
Meduzot,
Lebanon,
seria "Lody na patyku" :)
Bańka mydlana,
Ajami,
Yossi & Jagger i jeszcze kilka głównie o wojnie warto obejrzeć
5 Broken Cameras ( to jest bardzo dobry film )
z Polskich filmów na pewno dużo lepsze są :
Medium,
Pora mroku,
Hiena,
Widziadło,
Więcej nie pamiętam i nie widziałem :) Może to i lepiej :D Co do samej produkcji o której mowa, to jednak mnie osobiście rozczarowała na całej linii. Gatunek powinien być komedio-horror. Jak ogólnie @KinoManiak_18 mamy podobne gusta to tu się różnimy :)

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
wmbco

Dzięki za wymienienie tytułów. Napewno je sprawdzę, choć niekoniecznie obejrzę, chyba że mnie naprawdę zainteresują:) Co do gusta to zawsze znajdą się jakieś różnice. Inaczej by było nudno jakby wszystkim się podobały wszystkie filmy;)

Również pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
tom26

Nie. Jest całkiem przyzwoity, choć raczej nie na każdy gust.

ocenił(a) film na 7
tom26

Dobry film, warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 3
tom26

Bardzo słaby, zdecydowanie strata czasu.

ocenił(a) film na 8
tom26

Według mnie jest bardzo dobry, bijąc na głowę wiele produkcji amerykańskich – choćby jakością zdjęć i nie pokazywaniem wszystkiego na tacy, jak ma to miejsce w hollywoodzkich produkcjach. Choć horrorem bym tego filmu nie nazwał – to raczej thriller.

ocenił(a) film na 7
tom26

warto obejrzec ocena zanizona dalabym 6,5 dlatego ocenilam na 7 zeby podwyzszyc:)

ocenił(a) film na 9
tom26

ten film bardzo dobry i to wogole pierwszy izraeslki slasher zrobiony w tym kraju polecam tez nowy film tych rezyserow Big Bad Wolves

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones