PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800210}

Wśród chwastów

Mauvaises herbes
7,5 11 138
ocen
7,5 10 1 11138
Wśród chwastów
powrót do forum filmu Wśród chwastów

Trochę zabrakło mi tego wyjaśnienia w filmie. Pamiętamy scenę pogoni, mały Wael ucieka wraz z zakonnicą, która obdarza go niesamowitą troską. Jednak ta sytuacja nie prowadzi do końca - jak myślicie, czy zakonnica została zamordowana przez tych dwóch mężczyzn? Czy to było kolejne traumatyczne doświadczenie Waela?
No i dalej... naprawdę zastanawia mnie jak poznał się on z Monique. Ile miał lat, w jakim stanie go poznała itd. Macie jakieś swoje przemyślenia? Wspólna burza mózgów często przynosi coś ciekawego ;))

ocenił(a) film na 8
Jul123M

Mysle, że zakonnica i Monique to ta sama osoba. Przy pierwszym spotkaniu z Victorem, po latach na parkingu, powiedział coś o ubraniu Monique, że inaczej sie ubiera. Mogło tu chodzić o to, że nie ma już habitu :)

ocenił(a) film na 7
irlanti

Też o tym myślałam. Bo zakonnica uciekała z małym Waelem i w pewnym momencie mamy ujęcie na porzucony habit. Jednak trochę trudno mi połączyć te dwie postacie

ocenił(a) film na 8
Jul123M

Przecież to oczywiste że zakonnica i Monique to ta sama osoba

monikastadnik

Dokładnie, dla mnie to było jasno pokazane. Najpierw Viktor na parkingu mówił, że się zmieniła i nie spodziewałby się tego po niej. Wspominał też o ubraniu. No i retrospekcja pokazująca jak zakonnica mówi Waelowi, że będzie go kochać do końca życia, a także pokazany porzucony habit. I sceny teraźniejsze pokazujące jak religijna była Monique.

ocenił(a) film na 8
monikastadnik

Dokładnie

Jul123M

Patrz obsada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones