PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11510}

W łóżku z Madonną

Madonna: Truth or Dare
6,9 970
ocen
6,9 10 1 970
W łóżku z Madonną
powrót do forum filmu W łóżku z Madonną

Fanem Madonny jestem od dziecka . Gdy inni dostawali zabawki ja otrzymywałem płyty winylowe i teledyski na Vhs mojej idolki . Nie mogło być inaczej skoro urodziłem się przy dżwiękach Lucky Star . Z wielką więc przyjemnością powróciłem do dokumentu z 1991 roku . Truth or Dare pokazuje Madonne w chwilach największej popularności , jej bliski kontakt z tancerzami , chwile szczęścia i chwile kiedy artystka bywa na skraju załamania . Tak naprawdę jest to portret kobiety sukcesu , odsłaniający przed widzami blaski i cienie showbiznesu . Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Madonny !!!!

ocenił(a) film na 10
Alexanderrr

Musze sobie odświeżyć ten świetny dokument. "Sekrety Madonny", uważam za równie udany.
Zazdroszczę Ci że wychowałeś się na M, ja ją odkryłam w 2005, pokochałam dopiero w 2009r. ("Celebration "z sentymentu, i nie tylko, pozostaje w moich top3 M, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie jest wybitna. A bawić się do ukochanej piosenki na żywo- coś pięknego...) Tak czy siak cieszę, że przynajmniej przeżyłam 'świadomie' oczekiwanie płyty MDNA i The MDNA Tour w Golden Triangle.
A Ty widziałeś jakieś inne występy królowej na żywo?

ocenił(a) film na 9
MsliverK

Wiesz jak to mówią , lepiej pozno niz wcale . Co do występów na żywo , byłem pod sceną na Warszawskim koncercie Sticky & Sweet Tour na Bemowie , rozmawiałem z jej menagerem , tancerzami i przezylem najpiekniejszy dzien mojego zycia . Oczywiście zobaczyłem każdy jej koncert na dvd . A jak się podoba plyta MDNA ?

ocenił(a) film na 10
Alexanderrr

Zazdroszczę Ci s&s tour! O czym pogadałeś z Osearym? Mam z nim zdjęcie z tego roku, ale nic sobie nie zrobił z uwagami fanów... Pogadałam za to z wokalistą Kalakan.
Lubię MDNA z naciskiem na I'm addicted, Gang Bang, Girl gone wild, Love spent. Masterpiece i Love spent- niby dobre, ale brakuje im tego czegoś, więc pewnie dlatego nie są singlami. A Ty jak uważasz? Okładka deluxe jest nieziemska. Podoba mi się przechodzenie piosenek z płyty z mocno imprezowych do ballad, całkiem zgrabnie to wyszło.

ocenił(a) film na 10
MsliverK

Po Mastepiece chodziło mi o Falling Free, za późno na edycje. I jeszcze jestem ciekawa, co powiedzieli Ci tancerze?

ocenił(a) film na 9
MsliverK

Oj przepraszam cie bardzo zapomnialo mi sie tobie odpisac . Co do MDNA , slyszalem ze nowym singlem ma zostac banalne SUPERSTAR , niestety to kolejny nietrafiony wybor . Ja obstawialbym jako single ADDICTED , GANG BANG I SOME GIRLS . Co do mojej rozmowy z menagerem byla banalna , bylem tak podekscytowany Madonna ze zadne konkretne slowa nie wchodzily mi do ust . A rozmowa z Soffia B byla cudowna , potem w trakcie Shes Not Me Wyslala mi buziaka ze sceny . Ah piekne wspomnienia .

ocenił(a) film na 10
Alexanderrr

Z Superstar to musi być plotka....
Wow z Sofią fajna sprawa :D ja w trakcie tej trasy na Celebration wystawiłam tancerzowi high5, ale za późno ogarnął i zaczął przybijać piątki ludziom po mnie :P Jesteś na UltraMadonna?
A jak odczucia co do MDNA Tour? Byłeś w ogóle i gdzie miałeś miejsce?

ocenił(a) film na 9
MsliverK

Nie MDNA nie byłem i powiem szczerze nie żałuję ... Cała trasa jakoś nie przypadła mi az tak do gustu . Ja jestem fanem Confessions Tour i to ten fenomenalny SHOW to kwintesencja Madonny :-) . A na Ultra mnie nie ma , wlasciwie chyba sie zapisze :-)

ocenił(a) film na 10
Alexanderrr

Fajne forum, na bieżąco będziesz bardziej od profilu na FB. Jestem tam pod nickiem sliver.
CT jest epickie i najlepsze, ale MDNA Tour zasługuję na 2 pozycje w rankingu jej tras. Czemu nie żałujesz, że nie byłeś?

ocenił(a) film na 9
MsliverK

Nie żałuję gdyż szczerze mówiąc nie widzę w tej trasie duszy ... Wszystko jest tak jakby robione mechanicznie ... Jakoś inaczej sobie wyobrażalem performancy co do niektórych utworów ... No dla mnie na drugim miejscu Blond Ambition Tour ... A co do forum niebawem nadrabiam zaległości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones