PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475937}

W chmurach

Up in the Air
6,9 90 277
ocen
6,9 10 1 90277
7,0 29
ocen krytyków
W chmurach
powrót do forum filmu W chmurach

Ostatnio coraz częściej zastanawia mnie skąd w ludziach tyle krytycyzmu. Mam takie wrażenie, że 80 % filmów i książek, które chce obejrzeć i przeczytać, po przeczytaniu recenzji, jest nudna, beznadziejna, słaba, strata czasu, mało inteligentna, oklepana... Wiadomo, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinie, ale przygnębia mnie jak czytam, że wszystko jest słabe. Jeśli chodzi o film, cóż, uważam, że jest bardzo dobry, przyjemnie się go ogląda, bardzo dobra gra Anny Kendrick, momentami zabawny, innym razem skłania do jakiejś refleksji, na pewno każdego do innej, większej lub mniejszej :) Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 7
mysa89

Świetna uwaga odnośnie krytyki panującej wokół filmów i książek, też mnie osobiście to rozbraja jak większość osób gruboskórnie ocenia, choć większość z nich nie ma pojęcia o filmie tylko przypisują sobie czyjeś słowa. A sam film bardzo przyjemnym, z fajnymi zdjęciami i o dziwo nawet dobrą grą aktorską .

użytkownik usunięty
mysa89

Masz rację. A film wart obejrzenia. Po prostu nie każdy czuje "klimat". To niestety nie jest "Taniec z gwiazdami" czy "Tomasz Lis na żywo" (to dla tych mądrzejszych).

mysa89

FW powinien stworzyć możliwość dyskutowania w grupach tematycznych.
Ten film wymyka się prostej klasyfikacji, bo dotyczy ludzi dorosłych mentalnie. Jak większość rozwiniętych umysłowo dorosłych, Ryan potrafi dogadać się zarówno z Alex, jak i Natalie, a jego problemy dotyczą po równo jego życiowego doświadczenia, jak i uprzedzeń. Stąd fantastyczna, jak na nasze debilne czasy komedia, być może niezamierzona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones