PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475937}

W chmurach

Up in the Air
6,9 90 353
oceny
6,9 10 1 90353
7,0 30
ocen krytyków
W chmurach
powrót do forum filmu W chmurach

1/10 Komedia?

ocenił(a) film na 1

Ten film to niby komedia? Co za idiota wpisał w gatunku filmu: dramat/komedia? Nie znalazłem ani jednej zabawnej sceny. Dramat? Ten film do zakończenia według mnie nie należał do żadnego gatunku. Zakończenie jest typowe dla dramatu, ale początek? Rozwinięcie? Daję ocene 1 - czyli nieporozumienie. Niemiłe zaskoczenie. Nie polecam filmu

ocenił(a) film na 6
hagem89

Nie dyskutując z oceną (bo każdy ma prawo do własnego zdania), zapytam cię o jedną rzecz.

Naprawdę nie rozśmieszyło Cię nawet "Do you want can, sir?". Na moim seansie w momencie załapania o co w tym chodzi ryknęła cała sala.

Gadzinisko

Może raczej dramat - czarna komedia :). Film na notę 1/10 stanowczo nie zasługuje.

ocenił(a) film na 8
acrylic_afternoons

Ja natomiast uważam, że ten film jest wyśmienity. Pokazuje, że człowiek potrzebuje człowieka by osiągnąć szczęście. Nie rozumiem, dlaczego ma tak niską średnią. W moim osobistym rankingu załapał się do pierwszej dziesiątki.

ocenił(a) film na 7
Alek_2

Mocne 7:)
Film przyjemny , dosc zabawny momentami.. Koncowka zaskakujaca , sklania do refleksji. Polecam :)

ocenił(a) film na 8
hagem89

No dobra to nie jest komedia. Dramat jak najbardziej. Ale wystawiasz ocenę filmowi, czy osobie, która go źle podporządkowała do kategorii?? Bez sensu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones