PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475937}

W chmurach

Up in the Air
6,9 90 353
oceny
6,9 10 1 90353
7,0 30
ocen krytyków
W chmurach
powrót do forum filmu W chmurach

Dobry film ale...

ocenił(a) film na 8

czegoś w nim zabrakło, fajne było zakończenie bez miłosnego happyendu (bo wiadomo, iż w życiu też różnie to bywa) ale jakiś niedosyt pozostał. Mimo to, oglądało się go z przyjemnością :-)

ocenił(a) film na 9
Akwizytorka

Tak,to prawda. Po obejrzeniu czułam straszny niedosyt.
Szkoda.

ocenił(a) film na 7
Akwizytorka

gratuluję trafnego komentarza. Aż sam zrezygnowałem z zakładania nowego wątku gdy ujrzałem Twój.

Dokładnie jak wyżej. Końcówka ratuje film, który mimo wszystko jest bez jakiegoś, o ironio, polotu. Bezbarwny i bez smaku to chyba zbyt mocne słowa, ale ciężko doszukać się w nim jakiegoś głębszego znaczenia. A szkoda, bo myślę że można było bardziej wyczerpać temat. Nie byłbym sobą gdybym nie napisał, że potencjał filmu nie został do końca wykorzystany. Duży plus za grę aktorską Georga Clooney'a. Facet sprawił, że nie wyłączyłem filmu. Naprawdę świetna kreacja.

ocenił(a) film na 7
inn0cent

Dokładnie mam to samo odczucie, ale mimo to dam ocenę 7, gdyż ogólnie film na to zasługuje. Kreacja Clooneya jest bardzo dobra, widać, że jest ostatnimi czasy w dobrej formie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones