PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120874}
6,7 2 218
ocen
6,7 10 1 2218
5,7 3
oceny krytyków
W dół kolorowym wzgórzem
powrót do forum filmu W dół kolorowym wzgórzem

Długo skłaniałem sie co do tego filmu . Myślę że takim " za " był Rafał Maćkowiak którego bardzo cenie jako aktora . Doskonały film traktujący o odnalezieniu swego miejsca w niełatwej rzeczywistości . Nasuwa mi się tekst piosenki grupy Budka Suflera " Nie Wierz nigdy kobiecie " :-).
Tak naprawde nie wiem co tu jeszcze więcej napisac , chyba prawdziwe scenariusze pisze samo życie i to jest tego doskonały przykład.

użytkownik usunięty
Alexanderrr

...Początkowe kwestie Majchrzaka były drewniane (jak jest w środku transportu) ale scenariusz i rozwinięcie diabelnie pobudziły moją czujnoś i wyobraźnie. Później aktor grał rewelacyjnie.

Postacie i warstwa tekstowa + sytuacje Mocne i prawdziwe problemy.

Dobry film.

No i oczywiście Lubos - ja niewiem czy on sam sobie wymysla te stroje? Jest gigantem, kiedy pierwszy raz zobaczyłem go w spektaklu w którym grał sharp skina z "Fuck Off" wydzierganym na czole, poczułem od niego wielkie Pier...nięcie. Super. Musze obaczyc boisko bezdomnych - na plakacie Indor ma przykozaczony image.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones