PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794194}

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

A Rainy Day in New York
6,1 38 498
ocen
6,1 10 1 38498
5,0 27
ocen krytyków
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
powrót do forum filmu W deszczowy dzień w Nowym Jorku

zawsze wyczekuję filmów Allena, ten też wydaje mi się świetny ( obsada jest mega), ale czy ktoś był już na przedpremierze i może potwierdzić moje odczucia?

ocenił(a) film na 8
nasturcja_wiec

ja dopiero w niedzielę idę do kina, ale zawsze ceniłem Allena za dobór aktorów. Może akcja nie zawsze jest wartka, ale jest tam wiele rzeczy które warto docenić. Słyszałem, że ten film jest bardzo dobry, także się przejdę

salek_salek

Dlaczego oceniacie filmy, których jeszcze nie widzieliście???

ocenił(a) film na 8
gonia

ups, akurat raczej przez przypadek. Byłem w niedzielę w kinie i powiem tak: moje klimaty to to nie są i nie wiem czy już nie odbieram filmów Allena przez postać jego osoby, bo go szanuję i jego dorobek też. Dla mnie nie co przydługie, coś w sobie ma, ale w moim mniemaniu to taka naciągana delikatnie 8. Siostrze i matce się podobało, a to oznacza, że miałem święty spokój do końca wieczoru :)

ocenił(a) film na 6
nasturcja_wiec

Klimat przyjemny i satysfakcjonujący jak w innych filmach Allena, jazz, wieczorny Nowy Jork, przepych dialogów - bajka. Niestety, Elle męcząca, film niezwykle traci na jej postaci. Mimo to myślę, że jeśli przymkniesz na nią oko, będzie to udany seans

ocenił(a) film na 8
foggythingy

Mi się mega podobała Gomez, można powiedzieć że pożarła Fanning w tym filmie

ocenił(a) film na 6
Arek_Sontak

Zdecydowanie! Nie byłam pozytywnie nastawiona do wyboru tej aktorki przed seansem, ale miło mnie zaskoczyła, moim zdaniem była najsympatyczniejszą postacią

nasturcja_wiec

Spokojna akcja i ciepły klimat zdjęć tyle mogę powiedzieć by nie powiedzieć za dużo

nasturcja_wiec

Dlaczego oceniacie filmy, których jeszcze nie widzieliście???

ocenił(a) film na 10
gonia

ponieważ tak się składa, że mąż mnie zabrał na premierę filmu, i film bardzo przypadł mi do gustu, także pozwoliłam sobie ocenić coś co mnie ciekawiło kilka dni przed premierą. ot co!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones