PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489817}
7,7 180
ocen
7,7 10 1 180
W drodze
powrót do forum filmu W drodze

Proszę o jakiekolwiek info w tej sprawie i z góry dziękuję za pomoc.

absu

Ja tez bym byla bardzo wdzieczna za jakiekolwiek info gdzie mozna obejrzec/ dostac/ kupic ten film! :)
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
absu

25 października 2009, godz. 19:15, Kino Świt, Warszawa, ul. Wysockiego 11.

ocenił(a) film na 8

a czy bedzie jeszcze emitowany gdzies w najblizszych miesiacach?

ocenił(a) film na 9
absu

ja napisałam do głównego bohatera i dostałam kopię ;)

spyknieff

spyknieff - mam prośbę o użyczenie KOPII tego filmu. nigdzie nie mogę go odnaleźć. DZIEKUJE

spyknieff

To jest wielki problem w naszym kraju.
Niewielka ilość kin studyjnych i możliwości obejrzenia czegoś co nie jest zwierzaczkiem w 3d, amerykańskim hitem, komedią romantyczną, cokolwiek co w ten czy inny sposób wystaje poza produkcję masową nastawioną na zysk jest niemal niemożliwa.
Internet w części ratuje ten ograniczony dostęp do kultury, ale nie jest w stanie pomóc we wszystkich przypadkach.
Tak jak i w tym.

Ten film usłyszałem :)
Z opowieści znajomego jakieś parę tygodni temu i od tego czasu poluję namiętnie, bez skutku jednak.

Zastanawia mnie czemu filmy "festiwalowe", nie nastawione na komercyjny sukces, często pokazywane zdarma na pokazach nie znajdują swojego miejsca w sieci, gdzie mogły by zyskać sporą widownie.
Ideałem był by portal na wzór kanadyjskiego nfb.ca.

ocenił(a) film na 8
Lyota

dziś widziałam na festiwalu w kinotece... BOSKI. szukajcie dalej :)

chickensoup

podbijam temat, czy ktoś ma dostęp do tego dokumentu? Chciałabym zorganizować projekcje w kinie studyjnym i potrzebuję najlepiej kontaktu do Pana Pawła.

butterflysuicide

Ja także prosiłbym o udostępnienie tego filmu... Jeśli komuś się uda go zdobyć lub znaleźć online/linki do downloadu/torrent proszę o jakąś wiadomość :)

ocenił(a) film na 8
pawel3012

bardzo proszę o informację, jeśli będzie wiadomo kiedy i gdzie będzie wyświetlany. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
AFRO7

Mam na dysku obraz płyty DVD, który kiedyś dotarł do mnie pantoflową pocztą. Jeśli ma to jeszcze jakiekolwiek znaczenie dla tematu.

Oczywiście, że ma, ogólnie film jest niedostępny w internecie, ja miałem szczęście go obejrzeć dawno dawno temu we Wrocławskim NOTcie, czy masz jeszcze ten obraz przypadkiem ?:)

użytkownik usunięty
yerbik

Mam, nawet nie z przypadku. 4,35 GB niełatwo będzie wrzucić do sieci.

możesz odezwać się do mnie na maila yerbik[maupa]yahoo[kropencja]com bo nie mogę wysyłać wiadomości z jakiegoś nieznanego mi powodu, ogólnie wiem, że niełatwo będzie ale na pewno coś wymyślimy i jakoś się dogadamy ;)

yerbik

mam to samo, nie moge do Ciebie napisac mihaaas. tez bardzo zalezy mi na obejrzeniu tego filmu, moj mail p_a_y_a_c [malpa] tlen [kropa] pl
pozdrawiam

Czy nadal jesteś szczęśliwym posiadaczem tego filmu? ;) Obejrzałam go dawno temu na pokazie filmów, bardzo zależy mi na jego zdobyciu, jednak szukanie w internecie na nic się zdaje. Może mogłabym liczyć na Twoją pomoc? :)

użytkownik usunięty
Ankartonik

Wszystkich zainteresowanych kieruję na michalslomiany [sabaka] yahoo [kropka] com - faktycznie ni wiadomości, ni powiadomień nie dostawałem. Albo już nie pamiętam sprawy. Film dalej mam, służę pomocą.

użytkownik usunięty

Końcówka "pl", przepraszam!

pawel3012

Mam,dostałem dziś CD od Pana Mieczysława:)

schfyo

Bardzo proszę o kontakt osoby, które posiadają ten film. Mój mail: m.m90[małpa]o2[kropka]pl.

krycha11

napisałem.

schfyo

Też szukam i szkukam tego filmu bezskutecznie, bardzo proszę o kontakt kogoś kto ma ten film. alafilipowicz[małpa]gmail[kropka]com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones