PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31050}
7,4 1 454
oceny
7,4 10 1 1454
W głąb siebie
powrót do forum filmu W głąb siebie

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie film super. Nie wiem tylko dlaczego ma tak mało ocen, czemu tak mało ludzi o nim wie? Sama przypadkiem na niego trafiłam i nie żałuję ;)

Namida94

No nie? Też jestem zaskoczony (właśnie oglądam) ile to jeszcze takich filmów zagadek, których nie widziałem jest jeszcze przede mną - a że widziałem już naprawdę dużo (czasem mam wrażenie, że prawie wszystko), to cieszę się z tego faktu, że tylko "prawie", bo lubię takie niespodzianki filmowe (-;

ocenił(a) film na 8
meski

też lubię filmy zagadki:) a możesz podać jakieś tytuły które najbardziej zapadły Ci w pamięci i które naprawdę warto obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
Alicja147

Zły dotyk z 2004 roku bodajże : )

Namida94

Czemu tak mało ludzi o nim wie? Bo TVP puszcza takie filmy głęboką nocą (dla grupy docelowej: wampirów).

ocenił(a) film na 9
Namida94

Dopiero co obejrzałem ten film, kryje w sobie wiele emocji i tematów o których nie jest łatwo rozmawiać, z czym Don świetnie sobie poradził. Film godny polecenia, najlepiej oglądać samemu. Pozdro

Namida94

Ciężko znaleźć go online. Nie wiem czy pousuwali czy jest mało popularny, ale jak chciałem obejrzeć to nie ma gdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones